Tuborg Bira Güncel Fiyatı

İçindekiler

Tuborg Bira Fiyatı

3 Ocak 2019 tarihinde alkollü içeceklere gelen zamla birlikte diğer biraların fiyatları gibi Tuborg bira fiyatı da zamlandı. Böylece bir şişe Tuborg biradan alınan toplam vergi (Özel tüketim vergisi+Katma değer vergisi ve katma değer vergisinin üstünden alınan özel tüketim vergisi) şişenin yüzde altmış biri oldu. Güncel Tuborg bira fiyatlarını aşağıdaki güncellenmiş listeden inceleyebilirsiniz.

Tuborg Bira

Türk Tuborg 1967 yılında İzmir ilinin Pınarbaşı ilçesinde kurulmuştur ve 1969 yılından beri İzmir ilinde bulunan fabrika ve tesisinde bira ve malt üretimi yapmaktadır. İzmir’de bulunan bu Türk Tuborg entegre fabrikası Türkiye’de en çok bira üretimi yapan fabrikalardan birisidir. Efes Pilsen gibi Türk Tuborg da Türkiye’de birçok ilke imza atmıştır. Türk Tuborg, ürettiği biralarda kaliteyi ve gelenekselliğe bağlılığı ön plana çıkartmaktadır. Şirket, bira üretimini sanat olarak görmekte ve mükemmelliği hedefleyerek sürekli gelişme hedefinde olduklarını belirtmektedir. Tuborg bira “Alman Saflık Yasası”na uygun olarak üretilmektedir. Türk halkı tarafından en çok tüketilen ürünlerinden birisi kolay ve zevkli içimiyle gönüllerde taht kuran “Tuborg gold”tur.

Tuborg Bira Ne Kadar?

Bira fiyatlarındaki artışla birlikte Tuborg biranın güncel fiyatlarında da artış meydana geldi. Biz de siz değerli bira ve Tuborg severler için Tuborg Gold, Tuborg Amber başta olmak üzere tüm Tuborg biralarının güncel fiyatlarını içeren bir liste hazırladık. Aşağıda yazan güncel fiyatların tavsiye edilen satış fiyatı olduğunu ve bulunduğunuz bölgeye ve Tuborg birayı satın aldığınız markete göre fiyatlarda ufak artışlar veya düşüşler olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Diğer alkol fiyatlarınını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. ALKOL DOSTUNUZ DEĞİLDİR.

Tuborg Bira Güncel Fiyat Listesi 2019

Tuborg Gold Bira 50 Cl (Depozitolu) 10,00 Türk Lirası
Tuborg Gold Bira 50 Cl (Depozitosuz) 10,50 Türk Lirası
Tuborg Gold Kutu Bira 50 Cl 10,25 Türk Lirası
Tuborg Gold Bira 33 Cl (Depozitosuz) 9,25 Türk Lirası
Tuborg Gold Kutu Bira 33 Cl 8,50 Türk Lirası
Tuborg Amber Şişe Bira 50 Cl 10,50 Türk Lirası
Tuborg Amber Kutu Bira 50 Cl 10,25 Türk Lirası
Tuborg Amber Şişe Bira 33 Cl 9,25 Türk Lirası
Kırmızı Tuborg Special Kutu Bira 50 Cl 12,75 Türk Lirası
Tuborg Shot Special Kutu Bira 25 Cl 8,50 Türk Lirası

Tuborg biraya gelen zamlar ve Tuborg biranın güncel fiyatları hakkındaki fikirlerinizi çok merak ediyoruz. Lütfen bizimle paylaşın 🙂

8 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir