Prospan Fiyatı Prospan Şurup Ne Kadar?

Öksürük ve soğuk algınlığı Türk ailelerinde kolayca yayılır. Günümüzde Prospan Fiyatı unsuru ile gündeme gelen bu ilaç her kesimden tercih edilmektedir. Tedaviye ihtiyacınız varsa, tüm aileye verilebilen, klinik olarak kanıtlanmış bitkisel öksürük ilacını alabilirsiniz. Bu şurup çok etkili bir öksürük ilacıdır. Bu doğal ve bitkisel şurup tamamen şekersizdir. Güvenilirdir, çünkü doğaldır ve her yaştan insana Prospan fiyatı tarafından kullanılabilir. Bahsedildiği üzere Prospan fiyatı çok uygun olmaktadır.

İşte güncel Prospen fiyatı şu şekildedir:

 • Bu ilacın güncel satış fiyatı 24,90 liradır. Prospan şurubun fiyatı satın aldığınız eczanelerde farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden satın almadan önce güncel satış fiyatını sormayı unutmayın.

İçindekiler

Prospan Şurup Nedir?

Öksürük ve soğuk algınlığı ailede kolayca yayılır. Tedaviye ihtiyacınız varsa, tüm aileye verilebilen, klinik olarak kanıtlanmış bitkisel öksürük ilacını alabilirsiniz. Bu şurup çok etkili bir öksürük ilacıdır. Bu doğal ve bitkisel şurup tamamen şekersizdir. Güvenilirdir, çünkü doğaldır ve her yaştan insan tarafından kullanılabilir.

Prospan Şurup İçeriği

Bu şurubun aktif bileşeni, tamamen otlardan yapılmış bir kuru yaprak sarmal yaprak ekstraktıdır.

Yardımcı bileşenler;

 • Potasyum
 • Sorbat (koruyucu),
 • Susuz sitrik asit,
 • Ksantan sakızı,
 • Aroma maddesi,
 • Sorbitol çözeltisi
 • Arıtılmış su gösterilen şekilde olmaktadır.

Prospan Şurup Niçin Kullanılır?

Çok düşük bir Prospan fiyatı ile satılan bu şurup öksürüğü tamamen iyileştirir ve vakaların% 93’ünde öksürük semptomlarını hafiflettiği gösterilmiştir. Göğüs mukusunun incelmesine ve çözülmesine yardımcı olur, böylece solunum yollarını temizler ve soğuk algınlığı durumunda göğüs tıkanıklığının% 93’ünü iyileştirir.

Soğuk algınlığının neden olduğu öksürüğün neden olduğu solunum yolu semptomlarını hafifletmek ve solunum yolu hastalıklarının semptomlarını hafifletmek için solunum yolunu açmaya yardımcı olur.

Prospan Şurup Kullanımı Nasıldır?

Şurup kullanım talimatları şu konularda kullanıcıyı uyarır:

 • Her kullanımdan önce şişeyi salladığınızdan emin olun.
 • Kutuda işaretlenmiş ölçüm kabı ile kullanılmalıdır.
 • Her sabah, öğlen ve gece üç kez alın.
 • Şurubu oda sıcaklığında saklayın.
 • Şişeyi ilk kez açtıktan sonra, 6 aya kadar kullanabilirsiniz.

Bu unsurlara dikkat edildikten sonra Prospan ilacı kullanımı her herhangi bir rahatsızlık vermemektedir.

Prospan Şurup Ne İşe Yarar?

Geleneksel olarak, bu öksürük şurubu öksürük, boğaz ağrısı ve balgamı azaltmak için kullanılır. Bu şurupta anestezi yoktur. Bu ilaçta şeker veya alkol yoktur. Her yaştan insan için uygundur.

Bu ilaç bitkisel öksürük şurubudur, genellikle salgılanması ve ayrışması, bronkospazm ayrışması ve öksürük baskılanması nedeniyle solunum yolu soğuk algınlığı tedavisinde kullanılır. Öksürük şurubu, solunum yollarının akut soğuk algınlığının (iltihap), öksürük ve kronik inflamatuar bronşiyal hastalıkların eşlik ettiği semptomatik tedavisi için kullanılabilir. Bu şurup; öksürük, bronşit, boğaz ağrısı veya sulu gözler ve diğer durumlar için kullanılır. Şurup ayrıca bu ilaç kılavuzunda listelenmemiş amaçlar için de kullanılabilir.

Prospan Şurup Yan Etkileri

İlaç bazı hastalarda bulantı, kusma, ishal ve karın ağrısına neden olabilir. Herhangi bir yan etkiniz veya semptomunuz sürekliliğini korursa veya da da kötüleşirse, derhal bir hekime danışmalısınız.

Prospan Şurup Eşdeğeri

Legalon Fort kapsülleri, Omeguard yumuşak jelatin kapsülleri, Fito Intertulle, Pursennid drajeleri, Prostagood tekli ilaç kapsülleri, Domingo tabletleri, Flaton, Piraldyne oral solüsyonu ve Oraldin bu ürünün eşdeğerleridir.

Prospan Şurup Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bu ürünün aktif bileşeni kurutulmuş sarmaşık sarmal yaprak ekstraktıdır (sarmaşık yaprağı). Prospan Öksürük Şurubu bir öksürük ilacı ürünüdür. Bronşit, kronik bronşit ve öksürük gibi solunum ile ilgili rahatsızlıklarını iyileştirmek için kullanılır. Hastanın genel durumunu iyileştirmek ve hastalığı kısa sürede kontrol etmek için etkilidir.

Prospan ilacı hakkında bilmeniz gerekenler şöyle listelenmiştir:

 • Ürünün aktif bileşenlerine alerjiniz varsa, kullanmayın.
 • Prospan öksürük ilacı ürünüdür. Bronşit, kronik bronşit ve öksürük gibi solunum yolu rahatsızlıklarının verdiği etkiyi azaltmak için kullanılır.
 • Bir doktora danıştıktan sonra sadece 1 yaşın altındaki çocuklara verilmelidir. Bu yaştaki çocuklara gözetim ve kontrol altında Prospan verilmelidir.
 • Daha büyük çocuklarla karşılaştırıldığında, ishal ve kusma gibi 1 yaşın altındaki çocukların olası semptomlarına özel dikkat gösterilmelidir.
 • Tedavi süresi semptomların tipine ve şiddetine bağlıdır, ancak solunum sisteminin basit iltihabı meydana gelse bile, tedavi en az bir hafta devam etmelidir.
 • Tedaviyi başarılı kılmak için, yan etkiler ortadan kalktıktan sonra ilaç kullanmaya 2-3 gün süre ile devam edilmelidir.
 • Hamilelik ve emzirme döneminde doktora başvurmadan kullanmayın.

Bunlar Prospan öksürük şurubu hakkında kullanıcıların bilmesi gerekenler olmaktadır

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir