Tritone Ne Kadar? Tritone Fiyatı

Tritone fiyatı ve güncel leke kremi fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bu yazıda aradığınızı bulabileceksiniz. Tritone, genelde ciltte veya vücudun herhangi bir noktasında oluşan leke durumları için kullanılır. Ayrıca güneş yanığı tedavisinde de kullanıldığı bilinmektedir. Tritone, yıllardır vücudundaki lekelerle baş eden kişiler için inanılması güç bir sonuç ortaya koyuyor. Geçmez denilen, kalıcı denilen lekeleri dahi vücuttan silip attığı bir gerçek. Bu yüzden doktorunuza da danışarak cildinizdeki lekelerin giderilmesine yardımcı olan bu kremi siz de deneyebilirsiniz.

Peki Tritone leke kremi nedir, ne işe yarar, kullanım talimatları nelerdir, ne tür yan etkilere sahiptir ve en önemlisi de fiyatı nedir? Tüm sorularınızın cevaplarını ve Tritone hakkındaki geniş bilgileri yazımızda bulma şansına sahip olacaksınız. İlk olarak ilacın ne olduğundan bahsedelim.

İçindekiler

Tritone Nedir?

Tritone, cilt yüzeyine hafifçe sürülerek uygulanması gereken mucizevi bir leke kremidir. Özellikle yanlış kozmetik ürün tercihleri başınızı belaya sokabilir, yüzünüzde veya vücudunuzda beklenmedik izler oluşturabilir. İşte tam da bu izlerin tedavisi için Tritone adı verilen leke kremi kullanılmaktadır. Bu krem sayesinde kozmetiğe dair oluşan her türlü iz vücudunuzdan silinecektir. Ancak ilacı kullanmadan önce tabi ki bir doktora danışmanızda fayda olacaktır. Zira vücudunuzdaki lekelerden kurtulamaya çalışırken, istemeden daha kalıcı bir iz oluşmasına vesile olmuş olabilirsiniz.

Tritone kremin kullandığı tek alan kozmetik izler değildir. Çoğumuzun fazla güneşte kalma gibi durumlar sonucunda vücudunda güneş ışınlarına bağlı olarak bazı lekeler oluşabiliyor. Hatta güneşe çok az çıkan bir kişinin dahi vücudunun narin olmasından dolayı en ufak güneş ışınında bile iz oluşabiliyor. Siz de Tritone leke kremini kullanarak her türlü güneş yanığı, izi ve lekesinin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

Tritone Ne İşe Yarar?

Tritone, içerisindeki maddeler sayesinde vücudunuzda oluşan izlerin tedavisinde kullanılan ve izleri büyük oranda yok eden krem şeklindeki ilaçtır. Diğer leke kremlerine göre fiyatı ciddi anlamda pahalıdır. Ancak lekenin geçmesinde de diğer kremlerden belki onlarca kat daha etkilidir. Eğer Tritone leke kremini almayı düşünüyorsanız bu yazımızda güncel fiyat bilgisini bulabilirsiniz.

Tritone kreminden ve neleri yapabildiğinden uzunca bahsettik. Biraz da ne gibi sıkıntılar çıkarabileceğinden bahsetmek istiyorum. Hepinizin bildiği gibi her ilaç, formu ne olursa olsun belirli yan etkiler ile insanlara zorluk çıkarabilir. Bu yan etkilere maruz kalmamak için ise kullanan kişinin öncelikle doktoruna danışması gerekir. Benim başıma gelmez diyerek yan etkilerden kaçabileceğini düşünen kişilerin bilinçsizce kullanımları yüzünden her yıl yüzlerce insan travmatik olaylarla karşı karşıya kalıyor. Peki bu ilacın yan etkileri neler? Dilerseniz şimdi yan etkilerden bahsedelim.

Tritone Leke Kreminin Yan Etkileri Nelerdir?

Vücudun herhangi bir noktasında oluşan lekelerde inanılmaz bir etki sağlayan ve lekelerin kökten çözümü olarak değerlendirilen Tritone krem sayesinde siz de kalıcı sandığınız kötü görünümlü lekelerden düzenli kullanım sonucunda kurtulma şansına sahip olacaksınız. Tabi her iyi şeyde olduğu gibi bu kremde de kötü bir taraf var. Kremin kullanım sürecinde bazı yan etkilerin oluşması muhtemel. Ancak bu yan etkilerle karşılaşıp karşılaşmamak tamamen sizin elinizde.

Doktorunuza danışmadan kremi kullanırsanız ve alerjik reaksiyonlar oluşursa vücudunuzdaki iz veya leke daha da büyüyecektir. Bu da hem psikolojinizi hem de sizi derin bir şekilde etkileyecektir. Bu gibi durumlardan korunmak için siz de doktorunuza danışmalısınız. Tritonenin yan etkilerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Deri Yüzeyinde Yanma
  • Deri Yüzeyinde Batma
  • Deri Yüzeyinde Şişlik
  • Vücut Ağrıları
  • Cilt Tahrişi

gibi durumlar ortaya çıkabilir. Siz siz olun bu tarz durumlarla karşılaşmamak adına mutlaka doktorunuza danışarak ilacınızı alın. İlacın oluşturabileceği yan etkileri sıraladık. Şunu da belirtmekte fayda var. Bu ilacın yan etki oluşturması oldukça nadir bir durumdur. Eğer yan etkilerden biri sizde oluşursa mutlaka bir sağlık kuruluşuna başvurun.

Tritone Nasıl Uygulanır?

Her şeyi anlattık, sıra geldi Tritone kremin kullanımına. 30g krem olarak satılan Tritone, lekenin veya izin olduğu bölüme masaj yaparak hafifçe uygulanır. Diğer krem uygulamalarından herhangi bir farkı yoktur. Tritone leke kremini kullanırken çok fazla kullanmamaya dikkat edin. Zaten çok etken bir maddesi olduğu için küçük bir parça krem dahi alsanız lekenin geçmesinde büyük etki sağlayacaktır. Her ne olursa olsun, krem dahi olsa bu ilacı kullanmadan önce mutlaka doktorunuz ile görüşme sağlayın.

Tritone Hakkında Bazı Bilgiler

  • Eğer siz de Tritone kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bilgiler sizin için oldukça faydalı olacaktır:
  • Tritone krem, hem internet üzerinden hem de herhangi bir eczaneden reçetesiz bir şekilde satın alınabilir. Ayrıca dilerseniz bu kremi reçete ile de satın alabilirsiniz.
  • İlacın ücreti devlet tarafından karşılanmamaktadır. Reçete ile alsanız dahi ücretiniz karşılanmayacaktır.
  • Bu krem oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı noktalarda saklanmalıdır.

Tritone Fiyatı

Tritone, çok pahalı ancak çok yararlı bir leke kremidir. Çoğu kişi tarafından önerilmektedir. Bu kremin 30 gram versiyonu için eczanede ve internette ödeyeceğiniz ücret 170 ile 290 TL arasında değişebilir. Kremi hem reçeteli hem de reçetesiz alabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de satın alınabilir. Kremin ücreti devlet tarafından karşılanmamaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir