Tekel 2001 Güncel Sigara Fiyatları ve Fiyatı

Sigara kullanıyor ve tekel 2001 güncel sigara fiyatı ne kadar araştırması yapıyorsanız sorunuzun cevabına google’dan ulaşabilirsiniz. Şu anda Tekel 2001 sigarası 14 liradan satılıyor. Son gelen zamlardan sonra sigaranın 14 liraya yükseltilmesi tepki alırken, artık ucuz diye tercih edilen bu sigara belki tercih edilmeyebilir.

İçindekiler

Tekel 2001 Pahalı mı?

Bir Türk sigarası olan Tekel 2001 daha çok orta yaşlı grup tarafından tercih ediliyordu. Ancak fiyatının 14 liraya çıkarılması lüks sigaralarla arasında çok az bir fark olmasına sebep oldu. Tekel 2001 için 14 lira ödemek istemeyen bazı sigara tutkunları 1 lira fazla ödeyerek yabancı marka sigara alabiliyor.

Ya da aynı fiyata nikotini daha düşük olan sigaralardan içebiliyor. Tekel 2001 kullanıcılarının sigaranın fiyatını yüksek bulmaları son derece doğal olurken, sigarayı bırakamamaları da bağımlılık derecelerini gösteriyor.

Tekel 2001 Sigara Fiyatları Her Yerde Aynı mı?

Tekel 2001 sigarasının fiyatı her yerde aynıdır. Çünkü sigara fiyatlarına zam yapıldığında Tekel’den fiyat listesi yayınlanıyor. Bu listeler sigara satışı yapılan her yere sigara satışı sırasında veriliyor. Ancak elinde satacak sigarası olup, o gün sigara satın almamış olan bayi ya da küçük bakkal gibi yerler eski fiyattan sigara satışı yapabiliyor. Bunun sebebini ise sigaraya gelen zamı haber almamış olmalarından kaynaklanıyor.

Tekel 2001’in Fiyatı Düşer mi?

Tekel 2001 sigarasının fiyatı şu anda 14 lira. Tekel, sigara fiyatlarını kendi sitesinde yayınladığı gibi, gazete ve internet sitelerine de bildiriyor. Bu sayede sigaraya gelen tüm zamlar onlıne ortamda anında haber oluyor. Hatta bazı sitelerde sigaraya gelen zamlar, kötü sözlerle eleştiriliyor. Son günlerde onlıne ortamda sigara fiyatlarının düşeceğine dair bir söylenti bulunuyor. Fakat Tekel 2001 için fiyatında düşme olup olmayacağına dair bir bilgi bulunmuyor.

Tekel 2001 Sigarasına 2020’de Zam Yapılacak mı?

Tekel 2001’e, 2019 yılında 3 kere zam yapıldı. Bu zamlardan ikinci yapılan zamda sigara zammına açıklama olarak, vergilerdeki artış gösterildi. Üçüncü zamda ise sağlığa zararlı olduğu vurgulandı. Ancak sosyal medya kullanıcıları sigara zamları için;

  • Devletin en büyük vergi kaynağı,
  • Yalnızca tekel bayileri iş yapıyor,
  • Ekonomiyi sigara fiyatlarındaki artış yükseltecek

Tarzında yorumlar yaptılar. Yorumlar mizahi de olsa sigaraya sürekli zam gelmesine tepkiler oldukça büyük. Ancak yine de bağımlıları sigarayı bırakamadıkları konusunda sürekli konuşmalar yapıp, görüş paylaşıyor.

Tekel 2001’in Fiyatı Kullanıcısını Etkiliyor mu?

Tekel 2001 sigara fiyatı ilk yükseltildiğinde kişiler sigarayı bırakacağım ya da başka sigaraya geçeceğim demesine rağmen satışlarda fazla düşüş olmadığı söyleniyor. Sigara tiryakisi olanlar sağlıklarını dahi düşünmeden sigara içtiklerine göre sigara zammından etkilenmiyor gibi görünüyorlar. Ancak Tekel 2001 sigarasını maddi açıdan düşündüğümüzde günde içilen bir paket Tekel 2001 bütçeyi bayağı sarsıyor.

İnternet Sitemizde alkol ve tütün ürünlerinin sadece fiyatı yer almaktadır. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. 4733 sayılı kanun gereği; İnternetten tütün mamulleri veya alkollü içkilerin tüketicilere satışı yasaktır.

Unutmayın ki alkol ve sigara dostunuz değildir!

Güncel Sigara Fiyatları burada. Güncel sigara fiyatları hakkındaki düşüncelerinizi lütfen bizimle paylaşın 🙂

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir