Rothmans Güncel Sigara Fiyatları

Rothmans güncel sigara fiyatları yeni dönemde güncelliğine ulaşmış ve rothmans sigarası da zamma uğramıştır. Sigara fiyatlarının yakın zamanda değişmesi bütün sigaraların artmasına sebep olmuştur. Diğer sigara fiyatlarında ki çok fazla değişime bakıldığında rothmans sigarasının aslında çok değişime uğramadığını söyleyebiliriz.

İçindekiler

Belirli Oranda Yükselen Rothmans

Belirli bir zam oranına uğramış fakat British American Tobacco sigara fiyatlarından olan rothmans belirli bir oranda yükselmiştir. 2019 yılında aranan en çok kelimelerden biri haline gelen sigara zamları tiryakileri şaşırtmaya devam ediyor.

2019’da Sigaraların Fiyatları

2019 yılında sigaralara arka arkaya gelen zamlar kullanıcıları üzmeye devam etti. Sigaraların güncel fiyatlarını merak edenler için şu şekilde sıralama yapabiliriz.

  • Rothmans fiyatı 14 TL
  • Kent Switch 16 TL
  • Parliament 18,50 TL
  • Marlboro 18 TL
  • Marlboro touch 17 TL

Bu şekilde bütün sigara fiyatlarını sıralayabilir ve ne kadar zama uğradığını listeleyebiliriz. Rothmans 2019 fiyatı diğer sigaralara oranla daha uygundur. En uygun fiyatlardan olan bu sigara çeşidinin de kullanıcısı diğerlerine daha fazla olmuştur.

Sigara İçenler İçin Üzücü Haber

Ülkemizde çok fazla sigara içen kişi olduğu gibi zamlardan sonra herkes üzülmeye devam etse de almaya devam ediyorlar. Diyelim ki siz sigara içiyorsunuz. Zam geldikten sonra bütçenizi zorlasa bile bırakacak mısınız? Sorunun cevabı tabi ki hayır olacaktır.

Bırakılması için sigaraya gelen zamlar maalesef ki bıraktırmıyor istenmese de aldırmaya devam ediyor. Yapılması gereken en büyük olaylardan biri bir sağlık kuruluşundan yardım alarak bırakılması sağlanmalıdır. Evet ne kadar sigara fiyatlarına zam gelirse o kadar bütçenize zarar vermeye devam edecektir.

Şu Anda Ki En Uygun Fiyat

2019 yılında sigara fiyatlarının artması tiryakileri çok üzmüş olsa da alınmaya devam eden etkenler arasındadır. Yalnız şöyle ki bir sigaraya göre çok pahalı olan ürünlerin alınması yerine daha uygun olan sigaralara yönlenme daha fazladır. Rothmans sigara fiyatı diğer sigara fiyatlarına göre daha uygun tekel ürünüdür. Bu yüzden sıkça tercih edilir. Ürünün tercih edilmesi satışını arttırmış ve kullanıcısının arttığını göstermiştir. Diğer sigaralara oranla daha uygun olması dikkat çeken hususlardan biridir.

Siz Olsaydınız Ne Yapardınız

Sigara içiyorsunuz ve gelen zamlara rağmen içmeye devam ediyor musunuz? Yoksa bırakmaya gayret edip almıyor musunuz? Ya da çoğu kişinin yaptığı gibi bir başka muadili ile değiştirdiniz mi? Sorularınızın yanıtları evet ise tiryakiler zamlara bakmadan almaya devam ediyor ve almaya da devam edecekler.

Aksine bırakmaya gayret ediyorlarsa evet gerçekten güzel bir iş başarmış olacak ve bütçenizi ve sağlığınızı korumuş olacaksınız. Tabi ki herkesin bırakabilmesini çok isteriz. Fakat tiryakilerin bırakması çok zor olduğu için sigara fiyatlarına bakarak azaltmaya veya daha uygununu almaya gayret edin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir