Polo Güncel Sigara Fiyatları

İnternet ortamından polo güncel sigara fiyatları hakkında anlık bilgiler alabilirsiniz. İnternette çoğu site google üzerine fiyat bilgisini öğrenmek istediğiniz sigaranın adını yazdığınızda anında güncel fiyatları listeliyor. Hatta bu sitelerde sigara fiyatlarına gelen zamlarla ilgili binlerce de yorum bulunuyor. Bu yorumların çoğunda sigara şirketleri yoğun tepki alıyor. Ancak yine de sigaraya gelen zamlar engellenemiyor. Şu an için polo güncel fiyatı 14 lira olarak satışa sunuluyor. Polo’nun tüm modelleri aynı fiyattan satılırken, yeni gelecek olan bir zamın olup olmadığı konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

İçindekiler

Polo Sigarasına Gelen Zamlar

Polo sigarasına en son 5 Ağustos 2019 tarihinde zam geldi ve sigara satan her yerde Polo 14 liradan satılmaya başlandı. Bu tarihte yalnızca Polo marka sıgaraya değil tüm sigaralara zam uygulandı. Hatta bu tarihte yapılan zamlardan sonra,

  • Tütün ürünleri vergisinin yükseldiği,
  • Yükselen verginin sigara fiyatına yansıtıldığı

Hakkında açıklama yapıldı. Tiryakiler Polo ve tüm sigaralara gelen zamlara büyük tepki gösterdi.

Polo’nun Fiyatı Ne Kadar?

Sigara tiryakilerin çoğu sigaraya zam gelmeden önce haberi olmasını istiyor. Bunun sebebini ise zam gelmeden önce eski fiyattan sigara alma isteği oluşturuyor. polo sigara fiyatı 5 Ağustos’tan itibaren 14 lira. Ancak 5 Ağustos’tan önce tiryakiler sigaraya zam geleceğini bilmiş olsalardı eski fiyattan sigara alabileceklerdi.

Polo Sigarasının Fiyatı Her Yerde Aynı mı?

Sigara fiyatları genellikle tüm satıcılarda aynı olmaktadır. Ancak çok istisnai olarak sigaraya gelen zamdan haberi olmayan satıcılar, zammı öğrenene kadar sigarayı eski fiyatından satabilmektedir.

Ancak hiçbir satıcı polo sigara zamlandığı halde eski fiyatından satmayacaktır. Sigara ürünlerini market, bakkal, tekel bayi ve sigara satış alanlarına getiren toptan sigara satıcıları, zamlı sigara fiyatlarının bulunduğu listeyi bu satıcılara vermektedir. Bu sayede tüm satıcıların sigaraya gelen zamdan haberi olur.

Polo 2019 Fiyatı Kaç Lira?

Polo içen kişilerin polo 2019 sigara fiyatı kaç lira tarzında araştırma yapmaları son derece doğaldır. Sigara bir bağımlılıktır ve hemen sigarayı bırakmak mümkün değildir. Bu nedenle günlük bir paket sigara içen kişi sigaraya ayırdığı bütçeyi de düşünmek zorundadır. Sigara bağımlısı olan bir kişi için sigara ihtiyacı da tıpkı temel ihtiyaçlar gibi bir ihtiyaçtır. Bu nedenle bütçe ayırırken sigaraya da bütçe ayırması gerekmektedir.

Polo’nun Fiyatı 2020’de Yükselir mi?

Ülkemiz ekonomisine büyük katkısı bulunan sigara vergilerinin, 2020 yılı içinde de yükseleceği düşünülüyor. Sigara tiryakilerinin bu yükselişe tepki göstermesi, bütçede zorlanan kişiler açısından doğru bir isyanı oluşturuyor.

2020 yılında sigara fiyatlarına ne kadar zam geleceği bilinmemesine rağmen en son Ağustos ayında sigaraya zam gelmiş olması tiryakileri düşündürüyor. Ağustos ayından beridir Polo sigarasına ve diğer sigaralara zam gelmiş olmaması 2020’nin ilk aylarında sigaraya zam yapılacağını akıllara getiriyor.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir