Naxoder Krem Ne Kadar? Naxoder Krem Fiyatı

Naxoder krem fiyatı ve güncel mantar kremi fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bu yazıda aradığınızı bulabileceksiniz. Naxoder, genellikle ciltte, deride, elde ve tırnakta oluşan mantara bağlı enfeksiyon durumlarının tedavisinde kullanılmaktadır. Deri kıvrımlarında, deri üstünde, parmak aralarında, tırnaklarda ve iltihaplı mantarları tedavi ederken naxoder kreme başvurulmaktadır. Öncelikle belirtmek istiyoruz ki eğer bu kremi almaya niyetliyseniz mutlaka doktorunuz ile ufak da olsa bir görüşme sağlayın. Eğer alkole, naftifine veya benzil alkole karşı alerji durumunuz varsa bu ilacı asla kullanmayın. İlacı kısaca bu şekilde özetlemek mümkün. Dilerseniz şimdi daha detaylı bir inceleme sürecine girişelim.

Peki Naxoder mantar kremi nedir, ne işe yarar, kullanım talimatları nelerdir, ne tür yan etkilere sahiptir ve en önemlisi de fiyatı nedir? Tüm sorularınızın cevaplarını ve Naxoder hakkındaki geniş bilgileri yazımızda bulma şansına sahip olacaksınız. İlk olarak ilacın ne olduğundan bahsedelim.

İçindekiler

Naxoder Nedir?

Ciltte, deride, parmak aralarında, tırnakta, elde, ayakta, kısacası vücudumuzun neredeyse tüm noktalarında oluşan mantarlara karşı mükemmel bir iş çıkaran Naxoder krem sayesinde siz de mantara enfeksiyonlarından rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Bu kurtulma geçici de olmayacaktır. Naxoder sayesinde mantarlardan kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Tabi bu kişiden kişiye değiştiği için net bir bilgi veremiyoruz. Ancak şansınızı denemek isterseniz mutlaka bu kremi kullanın.

Naxoder krem kullanımı deri üstünde bazı reaksiyonlara yol açabilir. Çünkü içerisinde çok etken maddeler bulunmaktadır. Bu maddeler başta ufak da olsa bir görüntü problemine yol açabilir. Ancak ilacı düzenli kullandıkça her şey yoluna girecektir. Bu yüzden düzenli kullanıma büyük önem vermelisiniz ve doktorunuzun sözünden asla çıkmamalısınız.

Naxoder Ne İşe Yarar?

Vücudumuzun bazı noktalarında zaman zaman mantar enfeksiyonları oluşabilir. Bu gibi durumlar için üretilen Naxoder mantar kremi ile birlikte siz de mantar enfeksiyonlarından kolaylıkla kurtulma şansına sahip olacaksınız. Fiyatı da oldukça uygun olan Naxoder kremin ne kadara satıldığını yazımızda bulacaksınız.

Naxoder kremin neleri başarabileceğinden kısaca bahsettik. Şimdi dilerseniz bu kremin ne gibi yan etkilerle karşımıza çıkabileceğine değinelim. Öncelikle tekrardan belirtmek istiyoruz ki eğer alkol, benzil alkol veya naftifin maddelerine karşı bir alerji durumunuz varsa bu ilacı asla kullanmayın ve doktorunuzu da bu durum konusunda mutlaka bilgilendirin. Zaten doktor reçetesi ile alabileceğiniz bu krem, eğer gözden kaçarsa kötü yan etkilere sebebiyet verebilir. Peki bu ilacın yan etkileri neler? Dilerseniz şimdi yan etkilerden bahsedelim.

Naxoder Mantar Kreminin Yan Etkileri Nelerdir?

Mantar enfeksiyonları konusunda adeta kurtarıcı olan Naxoder mantar kreminin bazı yan etkileri bulunmaktadır. Bu yan etkilerle karşılaşmamak adına yapabileceğiniz en iyi şey ilacınızı doktor kontrolünde kullanmaktır. Gerekli testler yapıldıktan sonra ilacınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizi bu konuda tekrar tekrar uyarmak istiyoruz. Çünkü bu gibi durumlarla asla karşılaşmanızı istemiyoruz. Naxoderin yan etkilerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 • Deri Yüzeyinde Yanma
 • Deri Yüzeyinde Kızarıklık
 • Deri Yüzeyinde Batma
 • Deri Yüzeyinde Kuruluk
 • Deri Yüzeyinde Tahriş

gibi durumlar ortaya çıkabilir. Eğer herhangi bir yan etki sizde oluşursa mutlaka hızlıca bir sağlık kuruluşunun yolunu tutun. Ayrıca doktorunuzu da yan etki konusunda bilgilendirin.

Naxoder Nasıl Uygulanır?

Yan etkilerden de bahsettiğimize göre uygulama aşamasına geçiş yapabiliriz. Öncelikle Naxoder kremi ince tabaka olacak şekilde uygulanacak deriye masaj yapar gibi uygulayın. Kremi fazla taşırmamaya dikkat edin. Kremi ince gazlı bir bez ile desteklerseniz vereceği etki büyük oranda artacaktır. Eğer Naxoderi tırnağınıza uygulayacaksanız öncelikle tırnağınızı mümkün olduğunca dipten kesin. Daha sonra tırnağın içine yavaşça ovalayarak uygulayın. En doğru kullanım için ya eczacınıza ya da doktorunuza danışın.

Naxoder Hakkında Bazı Bilgiler

 • Eğer siz de Naxoder kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bilgiler sizin için oldukça faydalı olacaktır:
 • Naxoder krem, yalnızca reçete ile satılmaktadır. Eğer reçetesiz satan biri ile karşılaşırsanız asla ilacı almayın ve şikayette bulunun.
 • İlacın ücreti devlet tarafından karşılanmamaktadır.
 • Bu krem oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı noktalarda saklanmalıdır.

Naxoder Fiyatı

Naxoder, mantarlara kökten çözüm olarak görülen klasik bir mantar kremidir. Mantar konusunda doktorların önerdiği ilk kremlerden biridir. Naxoder uzun yıllar krem olarak satılmıştır. Ancak bazı yerlerde sprey hali de bulunabiliyor. İkisi için fiyat bilgileri şu şekildedir:

 • Sprey formu için eczanede ödeyeceğiniz fiyat 28.15 TL‘dir.
 • Krem formu için eczanede ödeyeceğiniz fiyat 41.83TL‘dir.

Kremi yalnızca reçete ile satın alabilirsiniz. Kremin ücreti devlet tarafından karşılanmamaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir