Jetex Krem Ne Kadar? Jetex Krem Fiyatı

Jetex fiyatı ve güncel anestezi kremi fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bu yazıda aradığınızı bulabileceksiniz. Jetex, bölgesel olarak anestezi yapan bir kremdir. Bu krem sayesinde bölgesel ağrılarınızdan veya ameliyat sonrası oluşabilecek bazı sızılardan kurtulabilirsiniz. Kısacası bu ilaç için lokal anestezinin kreme dönüşmüş hali diyebiliriz. Bu ilacın kullanım alanları oldukça geniştir.

Jetex, özellikle kadınlar için vazgeçilmez bir ilaç haline geliyor. Aslında kadınlar olarak genellemek doğru değil. Bu krem en çok bakımlı kişiler tarafından kullanılıyor. Acıyla dolu kaş, kirpik ve bıyık alımında bu ilaç sayesinde acısız bir şekilde işlem gerçekleştirilebilir. Ayrıca epilasyon yaptıran kişiler de acı ve ağrı olmaması için bir süre bu ilacı kullanabilir. Jetex sayesinde vücudunuzda ağrıyan veya acıya kısım bir süreliğine uyuşur. Bu sayede sıkıntısız bir gün geçirebilirsiniz.

Peki Jetex anestezi kremi nedir, ne işe yarar, kullanım talimatları nelerdir, ne tür yan etkilere sahiptir ve en önemlisi de fiyatı nedir? Tüm sorularınızın cevaplarını ve Jetex krem hakkındaki geniş bilgileri yazımızda bulma şansına sahip olacaksınız. İlk olarak ilacın ne olduğundan bahsedelim.

İçindekiler

Jetex Nedir?

Jetex, acı ve sızı dolu işlerinizde kullanabileceğiniz çok değerli bir kremdir. Çoğu kişinin kurtarıcı olarak tanımladığı bu kremin kullanım alanı saymakla bitmez. Üstteki paragrafta size bazı kullanım alanlarından bahsettik. Genellikle bakımlı kişiler tarafından kıl, kaş ve bıyık alımında kullanıldığını anlattık. Bunların yanında Jetex’i vücudunuzdan sildirmek istediğiniz dövmeler için de kullanabilirsiniz. Biliyorsunuz ki dövme yaptırmak da sildirmek de oldukça acılı ve sancılı bir işlem. Bu yüzden çoğu kişi pişman olduğu dövmeleri sildirmekten korkuyor. Ancak Jetex sayesinde vücudunuzdaki istemediğiniz dövmeleri acısız bir şekilde sildirebilirsiniz.

Jetex, vücuda o kadar hızlı etkir ki anında ciltte uyuşma başlar. Bu sayede işlerinizi hemen tamamlayabilirsiniz. Vücudunuzda Jetex uygulanan kısımda hiçbir şekilde ağrı, acı vb. hissetmeyeceksiniz. Ancak tabi ki bu ilacı doktorunuza danışmadan almamalısınız. Akrabalarınızdan veya komşularınızdan kendi başınıza Jetex temin edip asla kullanmayın. Sağlığınızı ve oluşabilecek yan etkileri düşünün!

Jetex Ne İşe Yarar?

Jetex, vücutta veya yüz bölgesinde acılı ve ağrılı sancılara yol açabilecek işlemlere karşı vazgeçilmez bir ilaçtır. Jetex krem sayesinde yüz bölgenizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Krem hemen etkisini gösterir ve sürülen bölgeyi uyuşturur. Ayrıca yaklaşık 2-3 saat boyunca etkisini gösterir. 2-3 saatin sonunda kremi uyguladığınız bölge eski haline dönecektir. Uyuşma ve acı hissetmeme ortadan kalkacaktır. Jetex’in bir diğer uygulama noktası da ağrılı ve acılı geçen ilişkilerdir. Cinsel ilişki sırasında oluşabilecek her türlü acı ve ağrının giderilmesi için de Jetex uygulanabilir. Ayrıca bazı kişilere erken boşalmayı önlemek için bu kremin verildiği bilinmektedir.

Jetex krem, iğneden korkan ve iğne görünce adeta kriz geçiren kişilerin de kurtarıcısı oluyor. Bu krem sayesinde ağrılı bölgeye iğne vurmak yerine krem sürebilirsiniz. Oluşabilecek travmaları engellemek için Jetex’i doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz. Lütfen kremi kullanmadan önce doktorunuza mutlaka danışın. Zaten bu krem yalnızca reçete ile satılmaktadır. Bu yüzden doktorunuzun önerisi dışında kullanamazsınız. Ancak çevrenizden kremi edinip uygulamaya kalkışmak yapacağınız en büyük hatalardan olur. Peki bu ilacın yan etkileri neler? Dilerseniz şimdi yan etkilerden bahsedelim.

Jetex Anestezi Kreminin Yan Etkileri Nelerdir?

Jetex, vücudunuzda oluşabilecek bütün ağrıları ve acıları dindiren mucizevi bir kremdir. Kremin uygulama alanı gerçekten oldukça geniştir. Hatta bazı kişiler için basur tedavisinde de bu kremin kullanıldığı bilinmektedir. Jetex krem, doktorlar tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. İğne vurmaya gerek olmayan ancak hafif acılı mini operasyonlar için Jetex uygulaması yapılır.

Değerli okurlarımız, lütfen bu kremi yalnızca doktor tavsiyesi üzerine kullanın. Bu kremin yol açabileceği yan etkiler, diğer kremlere göre oldukça fazladır. Ayrıca kremin bir yan etkiye yol açma yüzdesi de muadillerine göre oldukça yüksektir. Siz siz olun doktorunuzun sözünden ve gözetiminden asla çıkmayın.

Jetex kremin yol açabileceği her türlü yan etkiden korunmak için ilacı doktorunuzun tavsiyelerine uyarak kullanmaya özen gösterin. Peki Jetex kremin yan etkileri neler? Jetex’in yan etkileri işte tam olarak şöyle:

 • Geçici His Kaybı
 • Uygulanan Bölgede Şişme
 • Uygulanan Bölgede Kızarıklık
 • Uygulanan Bölgede Kaşıntı
 • Uygulanan Bölgede Yanma
 • Uygulanan Bölgede Tahriş
 • Nefes Darlığı

gibi durumlar ortaya çıkabilir. Yan etkilerle karşılaşmamak için sadece doktorunuzun tavsiyeleri doğrultusunda bu kremi kullanın. Ayrıca eğer yan etkilerden biri vücudunuzda meydana gelirse acilen bir sağlık kuruluşuna gidin.

Jetex Nasıl Uygulanır?

Jetex krem, doktora danışarak uygulanmalıdır. Doktorunuz kremin nasıl uygulanması gerektiğini size kısaca anlatmalıdır. 15 gram tüp krem şeklinde satılan Jetex krem yalnızca acılı ve ağrılı bölgeye uygulanmalıdır. Asla vücudun başka bölümlerine sürülmemelidir. Aksi halde geçici his kaybı yaşayabilirsiniz.

Jetex Hakkında Bazı Bilgiler

 • Eğer siz de Jetes kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bilgiler sizin için oldukça faydalı olacaktır:
 • Jetex krem, yalnızca reçete ile satın alınabilmektedir. Reçetesiz satış yapan noktalardan uzak durun ve şikayette bulunun.
 • İlacın ücreti devlet tarafından karşılanmamaktadır.
 • Bu krem oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı noktalarda saklanmalıdır.

Jetex Fiyatı

Acıdan ve ağrıdan kurtulmak isteyen aynı zamanda da iğneyle uğraşmak istemeyen kişiler için özel olarak tasarlanan Jetex krem, sizler için çok değerli bir krem olacaktır. Jetex kremin 15 gramlık tüpü için eczanede ödeyeceğiniz son ücret 71.08 TL’dir. Kremi yalnızca doktorunuz reçete verirse alabilirsiniz. Kremin ücreti devlet tarafından karşılanmamaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir