Magnis Krem Ne Kadar? Magnis Krem Fiyatı

Magnis fiyatı ve güncel sivilce kremi fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bu yazıda aradığınızı bulabileceksiniz. Magnis, genellikle ergenlik sivilceleri olarak bilinen sivilcelerin tedavisinde kullanılan mucizevi bir ilaçtır. Krem formunda satılan Magnis, sadece ergenlik sivilcelerinde değil yetişkinler için de akne tedavisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Roaccutane ve Magnis piyasada bulunan en etkili sivilce kremleri olarak bilinir. Eğer doktorunuz size Magnis kremi önerdiyse siz de kremi satın alarak sivilcelerden kurtulmak adına ilk adımı atabilirsiniz.

Kremler ve ilaçlar konusunda tercih kullanan kişiye değil doktora ait olmalıdır. Lütfen doktorunuzun sözünden çıkmayın ve aile bireylerinizin bilgisi olmadan etkili ilaçları yüzünüze asla uygulamayın. Bu söylediklerimiz özellikle ergenlik sivilceleri için çözüm arayan genç arkadaşlarımıza bir tavsiyedir.

Peki Magnis sivilce kremi nedir, ne işe yarar, kullanım talimatları nelerdir, ne tür yan etkilere sahiptir ve en önemlisi de fiyatı nedir? Tüm sorularınızın cevaplarını ve Magnis krem hakkındaki geniş bilgileri yazımızda bulma şansına sahip olacaksınız. İlk olarak ilacın ne olduğundan bahsedelim.

İçindekiler

Magnis Nedir?

Eğer yüzünüzün görselliğini bozan, iz bırakan ve bir türlü geçmek bilmeyen ergenlik sivilceleriniz ile mücadele ediyorsanız o halde Magnus kremi mutlaka denemelisiniz. Çünkü bu krem Nadifloxacin adındaki etken maddesi sayesinde birçok kişinin sivilce problemini çözmesinde yardımcı olmaktadır. Magnus sivilce kremi sayesinde hem mevcut sivilcelerden hem de sivilce izlerinden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Magnus krem doktor tavsiyesi ile alınması gereken bir kremdir. Yalnızca bakteri kökenli ergenlik sivilcelerinin tedavisinde kullanılan bu krem, yanlış kullanım sebebiyle hiç beklemediğiniz kalıntılar oluşturabilir. Bu yüzden siz siz olun asla doktora danışmadan hiçbir ilacı bilinçsizce kullanmayın. İster çevrenizde daha önce ilacı kullanan biri olsun isterseniz de bir kişi ilacı kullanıp tedavi olmuş olsun, bir ilacın ne tür sonuçlar doğuracağı kişiden kişiye değişmektedir. Bu her ilaç için geçerlidir.

Magnis Ne İşe Yarar?

Magnis, bakteri tabanlı sivilcelerin tedavisinde kullanılır. Genel olarak genç arkadaşlara önerilen ve ergenlik sivilcelerinin çaresi olarak görülen bu krem, yetişkin kişilerde oluşan akne problemlerinde de kullanılmaktadır. Ayrıca genital bölgede oluşan sivilcelerin tedavisinde de yine Magnis kreme başvurulabilir. Bu kremin kullanım alanı ve dozu doktor tarafından belirlenmelidir. Eğer siz de sivilcelerden kurtulmak istiyorsanız bu yazımızda Magnis krem hakkında güncel fiyat bilgisine erişebilme imkanına sahip olacaksınız.

Magnis krem, her ne kadar etkili ve kaliteli bir krem olsa da bazı kişiler için baş belası olabilir. Aslında bu tamamen size bağlıdır. Eğer doktor kontrolünde bu ilacı kullanırsanız hiçbir problem yaşamazsınız. Ancak kendi başınıza kullanmaya kalkarsanız ve alerjik reaksiyonlar oluşursa Magnis kremin yan etkilerinden zarar görebilirsiniz. O halde bu kremi kullanmadan önce mutlaka doktorunuz ile görüşme sağlamayı unutmayın diyoruz ve Magnis kremin yan etkilerine geçiyoruz. Peki bu ilacın yan etkileri neler? Dilerseniz şimdi yan etkilerden bahsedelim.

Magnis Sivilce Kreminin Yan Etkileri Nelerdir?

İnsan vücudunun her noktasında ortaya çıkan sivilceler görüntüleri ve dokuları nedeniyle büyük rahatsızlığa sebep olmaktadır. Çoğu kişi sivilceler yüzünden psikolojik problemler yaşamaktadır ve sivilceler özgüven eksikliğine sebep olmaktadır. Magnis krem her türlü sivilce probleminizi çözebilecek kadar güçlü bir etken maddeye sahiptir. Tabi ki bu güçlü etken maddenin kendine has bazı yan etkileri olabilir. Bu yan etkiler kişiden kişiye değişmekle birlikte doktor tavsiyesi ile kullanıldığında karşılaşmayacağınız yan etkilerdir.

Magnis kremin yol açabileceği her türlü yan etkiden korunmak için ilacı doktorunuzun tavsiyelerine uyarak kullanmaya özen gösterin. Peki Magnis kremin yan etkileri neler? Magnisin yan etkilerini aşağıdaki gibi sıralamamız mümkün.

 • Deri Yüzeyinde Yanma
 • Deri Yüzeyinde Şişlik
 • Deri Yüzeyinde Kızarıklık
 • Deri Yüzeyinde Kaşıntı
 • Geçici Nefes Darlığı
 • Vücut Ağrıları
 • Kurdeşen
 • Geçici İzler

gibi durumlar ortaya çıkabilir. Magnis kremin yol açabileceği tüm yan etkilerden korunmak için doktorunuzun sözünden asla çıkmayın. Eğer yan etkilerden biri vücudunuzda meydana gelirse acilen bir sağlık kuruluşuna gidin.

Magnis Nasıl Uygulanır?

Biraz da Magnis kremin kullanım detaylarına değinelim. 30 gram tüp krem şeklinde satılan Magnis, sivilcenin bulunduğu vücut kısmına yavaşça ovalanarak sürülür. Magnis kremi kullanırken kremi sivilcenin etrafına taşırmamaya dikkat etmelisiniz.

Magnis Hakkında Bazı Bilgiler

 • Eğer siz de Magnis kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bilgiler sizin için oldukça faydalı olacaktır:
 • Magnis krem, yalnızca doktorun verdiği reçete ile satın alınabilir.
 • İlacın ücreti devlet tarafından karşılanmamaktadır. Reçete ile alsanız dahi ücretiniz karşılanmayacaktır.
 • Bu krem oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı noktalarda saklanmalıdır.

Magnis Fiyatı

Magnis, ergenlik sivilceleri için vazgeçilmez bir kremdir. Binlerce kişi bu krem hakkında olumlu geri dönüşler yapmıştır. Magnis kremin 30 gramlık tüpü için eczanede ödeyeceğiniz son ücret 38.45 TL’dir. Kremi yalnızca reçete ile satın alabilirsiniz. Reçetesiz satış yapan yerlerden uzak durmalısınız. Kremin ücreti devlet tarafından maalesef karşılanmamaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir