Aknefloks Krem Ne Kadar? Aknefloks Krem Fiyatı

Aknefloks fiyatı ve güncel sivilce kremi fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bu yazıda aradığınızı bulabileceksiniz. Aknefloks, özellikle ergenlik döneminde ortaya çıkan ve adet ergenlerin başına bela olan, kötü görünen sivilcelerin kurutulmasını ve yok edilmesini sağlayan çok yaygın kullanılan bir kremdir.

Aknefloks sayesinde ergenlik sivilcelerden ve bu sivilcelerin oluşturduğu izlerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Piyasada ergenlik sivilcelerine karşı onlarca farklı krem ve ilaç bulunuyor. Ancak bu kremin piyasadaki en iyi kremlerden biri olduğu biliniyor. Bu yüzden de eğer kullanmanıza engel teşkil etmiyorsa doktorunuz tarafından bu krem size önerilecektir. Kremi doktorunuza danışmadan kendi başınıza kullanmaya kalkmayın. Çünkü günün sonunda neler olabileceğine dair hiçbir fikriniz yok.

Peki Aknefloks cilt kremi nedir, ne işe yarar, kullanım talimatları nelerdir, ne tür yan etkilere sahiptir ve en önemlisi de fiyatı nedir? Tüm sorularınızın cevaplarını ve Aknefloks krem hakkındaki geniş bilgileri yazımızda bulma şansına sahip olacaksınız. İlk olarak ilacın ne olduğundan bahsedelim.

İçindekiler

Aknefloks Nedir?

Aknefloks, ergenlikte yaklaşık 5-10 sene boyunca ara sıra çıkan ve görünüşüyle rahatsız eden sivilcelerden kurtulmanızı sağlayan mükemmel bir kremdir. Bu krem yalnızca ergenlik sivilcelerinde değil her türlü sivilce problemlerinde kullanılabilir. Örneğin genital bölgede oluşan sivilce problemleri için de Aknefloks’un kullanıldığı bilinmektedir. Nadifloksasin adındaki etken maddesi sayesinde Aknefloks, sivilce problemlerinde çok iyi etkiler göstermektedir. Bu madde oldukça güçlü bir maddedir. Bu sayede çok kısa sürede gözle görülür sonuçlar almanız mümkün.

Bazı durumlarda vücudunuzda çok şiddetli sancılara yol açan sivilceler çıkabilir. Bu sivilceler genellikle sırt bölümünde çıkmaktadır. Ayrıca erkeklerin sakal ve bıyık bölgelerinde de sıklıkla sivilcelere rastlanır. Bu tür sivilcelerden kurtulmak için yine başvurmanız gereken ilaç Aknefloks oluyor. O halde siz de Aknefloks’a ve doktorunuza güvenin. Sivilcelerden kurtulacağınız gün yüzünüzde oluşacak mutluluğu düşünün.

Aknefloks Ne İşe Yarar?

Aknefloks, ergenlerin baş belası olan sivilcelerin kökten çözümü olarak görülmektedir. Piyasadaki muadillerine göre oldukça kuvvetli bir ilaç olduğu bilinmektedir. Yüz, el, ayak, sırt vb. her türlü vücut bölgesi için bu krem uygulanabilir. Eğer iltihaplanmış sivilceleriniz varsa yine Aknefloks’a başvurabilirsiniz. Kimi zaman cerrahi işlem gerektiren iltihaplı sivilceleri bertaraf ettiği görülmüştür. Ancak bunu sakın doktorunuza sormadan uygulamaya kalkmayın. Eğer riskli bir sivilceniz varsa ve ne yapacağınızı bilmeden korkarak bu kremi kullanıyorsanız asla kullanmayın. Öncelikle doktorunuza danışın ve yapmanız gereken şeyleri planlayarak hareket edin.

Aknefloks’un etken maddesi olan Nadifloksasin, çok güçlü bir maddedir. Bu yüzden yol açabileceği yan etkilerin sayısı da bir hayli fazla olmaktadır. Ancak hiç endişelenmenize gerek yok. Çünkü Aknefloks’un yan etkilerinin görülme ihtimali %1 gibi bir orandır. Tabi ki bu oranın size tutma şansı da var. Bu yüzden risk düşük de olsa tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Siz de böyle düşünüyorsanız lütfen ilacı almadan önce doktorunuza mutlaka sorun. Eğer ilacın içeriğindeki maddelerden birine karşı alerjiniz varsa oluşacak alerjik reaksiyonlar sizi hiç istemediğiniz durumlara sürükleyebilir. Peki bu ilacın yan etkileri neler? Dilerseniz şimdi yan etkilerden bahsedelim.

Aknefloks Cilt Kreminin Yan Etkileri Nelerdir?

Aknefloks, görsel olarak çok rahatsız edici olan sivilcelerden kurtulmanızı sağlayan kremdir. Bu kremin oluşturabileceği yan etkilerle karşılaşıp karşılaşmamak tamamen sizin elinizde. Doktorunuzla görüşme sağlayıp ilacı reçete ile aldığınızda yaşayacağınız bir problem olacağını düşünmüyorum. Çünkü doktorunuz sizin için en iyisi neyse onu isteyecektir. Buna emin olabilirsiniz. Lütfen bu ilacı yakınlarınızdan veya kaçak bir şekilde temin etmeyin. Bu hem sağlığınız açısından oldukça riskli hem de hijyen açısından büyük sorun teşkil etmekte.

Aknefloks kremin yol açabileceği her türlü yan etkiden korunmak için ilacı doktorunuzun tavsiyelerine uyarak kullanmaya özen gösterin. Peki Aknefloks kremin yan etkileri neler? Aknefloks’un yat etkileri işte tam olarak şöyle:

 • Uygulanan Bölgede Geçici Şişme
 • Nefes Darlığı
 • Kurdeşen
 • Yüzde Kızarıklık
 • Kaşıntı
 • Karın Ağrısı
 • Mide Bulantısı

gibi durumlar ortaya çıkabilir. Yan etkilerle karşılaşmamak için sadece doktorunuzun tavsiyeleri doğrultusunda bu kremi kullanın. Ayrıca eğer yan etkilerden biri vücudunuzda meydana gelirse acilen bir sağlık kuruluşuna gidin.

Aknefloks Nasıl Uygulanır?

Aknefloks krem, ele alınır ve masaj yapar gibi sivilceli bölgeye sürülür. 30 gram tüp krem şeklinde satılan Aknefloks krem sürülürken asla sivilceye baskı yapılmamalıdır ve sürülen bölgenin dışına taşırılmamalıdır. Ayrıca tahrişe uğrayan ve kuru cilde sahip olan kişiler bu kremi asla kullanmamalıdır. Gece ve gündüz olmak üzere günde 2 kez uygulanması gereken bu kremden kesin sonuç almak için en az 5 hafta geçmesi gerekmektedir.

Aknefloks Hakkında Bazı Bilgiler

 • Eğer siz de Aknefloks kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bilgiler sizin için oldukça faydalı olacaktır:
 • Aknefloks krem, yalnızca reçete ile satın alınabilmektedir. Reçetesiz satış yapan noktalardan uzak durun ve şikayette bulunun.
 • İlacın ücreti devlet tarafından karşılanmamaktadır.
 • Bu krem oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı noktalarda saklanmalıdır.

Aknefloks Fiyatı

Bütün sivilce çeşitlerine karşı doğal koruma sağlayan Aknefloks krem, sabırsızlıkla beklediğiniz pürüzsüz cilde kavuşmanızı sağlayacaktır. Aknefloks kremin 30 gramlık tüpü için eczanede ödeyeceğiniz son ücret 39.93 TL’dir. Kremi yalnızca doktorunuz reçete verirse alabilirsiniz. Kremin ücreti devlet tarafından karşılanmamaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir