Contractubex Krem Ne Kadar? Contractubex Fiyatı

Contractubex krem fiyatı ve güncel leke kremi fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bu yazıda aradığınızı bulabileceksiniz. Vücudumuzda oluşan yara izleri çoğu zaman sinirimizi bozabiliyor. Bu yara izlerinin bazıları kalıcı olarak düşünülen ameliyat ve dikiş izleri de olabiliyor. Ancak bu izlerin giderilmesini sağlayan bir krem var. Bu kremin adı başlıktan da anlayabileceğiniz gibi contractubex ismindeki krem. Bu yazıda sizlere kremle ilgili bazı bilgilendirmeler yapmak istiyoruz.

Peki contractubex krem nedir, ne işe yarar, kullanım talimatları nelerdir, ne tür yan etkilere sahiptir ve en önemlisi de fiyatı nedir? Tüm sorularınızın cevaplarını ve contractubex krem hakkındaki geniş bilgileri yazımızda bulma şansına sahip olacaksınız. İlk olarak kremin ne olduğundan bahsedelim.

İçindekiler

Contractubex Nedir?

Contractubex, bir türlü geçmeyen yara, ameliyat veya dikiş izlerinin geçmesini sağlayan bir çeşit kremdir. Bu krem aynı zamanda yanık ve sivilce izleri için de kullanılmaktadır. Kısacası vücudunuzdaki her iz ve kalıcı leke için contractubex kremi kullanabilirsiniz. 100 gram olarak tek pakette satılan contractubex kremi doktorunuza danışmadan kullanmanızı önermiyoruz. Eğer vücudunuzdaki izlerden rahatsızsanız bu kremi öncelikle doktorunuza anlatın ve sizin için herhangi bir sorun teşkil etmiyorsa doktor kontrolünde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Contractubex krem ile birlikte kalıcı olduğu düşünülen ameliyat ve dikiş izlerinde 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde çok olumlu dönüşler alabilme imkanına sahipsiniz. Bu krem o kadar güçlü ki gerçekten siz bile kullandıkça şaşıracaksınız. Contractubex kremin ergenlik döneminden kalan sivilce izlerini de geçirdiği bilinmektedir. Eğer böyle bir problem yaşıyorsanız ve yüzünüzdeki sivilce izlerinden kurtulma niyetiniz varsa bu kremi kullanarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Contractubex Ne İşe Yarar?

Contractubex cilt lekeleri ve ciltte oluşan izlerin tedavisinde kullanılan bir kremdir. Asla geçmeyeceği düşünülen büyük boyuttaki lekeleri dahi geçirebilecek güce sahiptir. Ciltte oluşan çukur görünümündeki noktaların da tedavisinde uygulanabilir. Contractubex kremi cildinize günde bir defa uygulayarak siz de lekelerden ve izlerden kurtulma şansına sahip olabileceksiniz. Ancak tüm ilaçlarda ve etkili kremlerde olduğu gibi contractubex jel kremde de bazı yan etkiler bulunuyor. Bu yan etkilere çok ama çok nadir rastlansa da sizde rastlanmayacağına dair bir garanti yok. İşte tam da bu yüzden lütfen kremi kullanmadan önce mutlaka doktorunuz ile bir görüşme sağlayın.

Contractubex Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

Özellikle yeni oluşan izlerde ve sivilcelere karşı uygulanan kremin çok nadir de olsa bazı kişilerde yan etkilere sebep olduğu bilinmektedir. Bu yüzden yan etkilere değinmekte fayda var. Contractubex kremin yan etkilerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Kremin uygulandığı cilt bölümünde:

 • Kızarıklık
 • Döküntü
 • Kaşıntı
 • Yanma
 • Gerginlik
 • Şişme

gibi durumlar ortaya çıkabilir. Ayrıca çok nadir de hafif ateşe sebep olabilir. Siz siz olun bu tarz durumlarla karşılaşmamak adına mutlaka doktorunuza danışarak ilacınızı alın.

Contractubex Krem Cilde Nasıl Uygulanır?

Contractubex krem günde maksimum 1 kere uygulanmalıdır. Eğer gerektiğinden fazla uygularsanız cildinizdeki izleri geçirmeye çalışırken daha fazla iz oluşmasına sebep olabilirsiniz. Contractubex kremi uygulayabilmek için öncelikle uygulanacak bölgeyi hafifçe temizleyin. Ardından kremi masaj yapacak şekilde cildinize uygulayın.

Contractubex kremi cilde uyguladıktan sonra farklı yan etkiler ortaya çıkabilir. Bu yan etkileri bir başlık öncesinde sizlere bildirmiştik. Böyle bir durum oluştuğunda mutlaka hızlıca hastaneye giderek oluşan izi kontrol ettirmek istediğinizi söyleyin.

Contractubex Hakkında Bazı Bilgiler

 • Eğer siz de contractubex krem kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bilgiler sizin için oldukça faydalı olacaktır:
 • Kremi sürdükten sonra yaklaşık 2-2.5 saat boyunca kremi uyguladığınız noktayı yıkamamak gerekiyor.
 • Krem yüzde sivilcelerin oluşturduğu izlerin tedavisinde kullanılabilir. Ancak bu tür bir tedavi için doktorunuzla görüşmenizde fayda var.
 • Kremin ücreti devlet tarafından karşılanabilir ve hem reçeteli hem de reçetesiz olarak satılabilir.
 • Bu krem oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı noktalarda saklanmalıdır.

Contractubex Fiyatı

Contractubex krem, asla geçmeyecek denilen izleri geçiren mucize bir kremdir. Bu kremin 100 gramı için eczanede ödeyeceğiniz ücret son fiyat güncellemelerine göre 75.80 TL olarak belirlenmiştir. Daha fazla ücret talep eden eczaneleri şikayet edebilirsiniz. Çünkü bu ilacın fiyatı değiştirilemez. İlacı hem reçeteli hem de reçetesiz olarak satın alabilirsiniz. Reçeteli almanız durumunda devlet tarafından karşılanabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir