Kent Sigara Fiyatı Kent Switch Güncel Fiyatları

İçindekiler

Kent Sigara Fiyatı

Dört Ağustos 2019 tarihinde Kent sigara fiyatlarında ve diğer sigara fiyatlarında meydana gelen artışla birlikte zamlı Kent sigara fiyatı belli olmuş oldu. Başta Kent switch olmak üzere Kent sigara çeşitlerinin güncel zamlı fiyatlarını sizin için hazırladığımız güncel fiyat listesinde bulabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde oluşabilecek herhangi bir fiyat değişikliği durumunda Kent sigara güncel fiyat listesini sizin için hemen güncelleyeceğimizden şüpheniz olmasın. Dilerseniz hemen yazının sonuna inerek güncel sigara fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Kent Sigara

Kent sigara markası şu an British American Tobacco yani kısaca BAT şirketinin elinde bulunmaktadır. British American Tobacco firması Tekel’in yüzde ellisini satın aldıktan sonra Türkiye’deki piyasa oranını büyük oranda arttırmış, Dünya’daki en büyük üç tütün firması arasında bulunmaktadır. Toplam yüz seksen ülkede satış yapmaktadır ve elli ülkede en büyük sigara satış oranına sahiptir. British American Tobacco’nun Kent sigara haricinde elinde tuttuğu diğer sigara markaları şunlardır: Viceroy,Pall Mall, 2001, 2000, Maltepe, Rodmans, 216. BAT firmasının yaptığı son zamlarla birlikte bünyesinde bulunan Kent sigara ve diğer sigara markalarının fiyatlarında büyük bir artış olmuştur. Aşağıda bulunan listemizde Kent sigara çeşitlerinin fiyatlarını bulabilirsiniz. Lütfen sigara içmeden önce sigaranın içinde bulunan zararlı maddeleri hatırlayın.  Başta karbonmonoksit, katran, nikotin, amonyak olmak üzere Kent sigara ve diğer sigara markalarının içinde sağlığınıza zararlı birçok madde bulunmaktadır.

Kent Sigara Güncel Fiyatları

Kent Switch Güncel Fiyatı  16,00 Türk Lirası
 Kent Blue Güncel Fiyatı  15,00 Türk Lirası
 Kent Gray Güncel Fiyatı  15,00 Türk Lirası
 Kent White Güncel Fiyatı  15,00 Türk Lirası
 Kent D Range Switch Güncel Fiyatı 15,00 Türk Lirası
 Kent D Range Grey Güncel Fiyatı  15,00 Türk Lirası
 Kent D Range Blue Güncel Fiyatı  15,00 Türk Lirası
 Kent N Range Black Güncel Fiyatı  18,00 Türk Lirası
 Kent N Range Gray Güncel Fiyatı  18,00 Türk Lirası

Kent Sigara Nikotin, Zifir ve Karbonmonoksit Miktarları

Kent sigarada bulunan nikotin, zifir ve karbonmonoksit miktarlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Sigara Çeşidi Zifir Oranı Nikotin Karbonmonoksit
Kent Switch (Mentollu) Sigara 9 miligram 0.6 mg 9.0 miligram
Kent Blue Sigara 9 miligram 0.8 mg 10 miligram
Kent Gray Sigara 6 miligram 0.5 mg 8.0 miligram
Kent D-Range Blue & Gray Sigara 7 miligram 0.7 mg 7.0 miligram
Kent White Süper Light Sigara 1 miligram 0.1 mg 1.0 miligram

Güncel Sigara Fiyatları

Normal şartlarda güncel sigara fiyatlarına sadece altı ayda bir düzenli olarak zam gelirdi. Fakat son gelen zamlarla birlikte bazı sigara markalarının güncel satış fiyatlarında fazladan artış meydana geldi. Son fiyat artışıyla birlikte merak ettiğiniz tüm sigara fiyatlarına internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Diğer güncel sigara fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz. Sigara fiyatlarına gelen zam hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Unutmayın ki alkol ve sigara dostunuz değildir!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir