Dom Perignon Vintage Güncel Fiyatları

Firmanın sattığı en özel şampanya çeşidi olan dom perignon vintage Fransa’nın en özel şampanyasıdır. Köpüğü oldukça yoğun olan bir şampanya çeşididir. Firma müşterilerine sattığı bu özel ve ithal şampanyayı dom perignon vintage güncel fiyatları ismi ile uygun fiyatlara vermektedir. Bazı kaliteli restoranlar bu özel şampanya hakkında ölmeden içilmesi gereken bir içki olduğunu söylemektedirler.

İçindekiler

İçeriğindeki Özellikler

Bu özel içkinin içeriğinde %60 oranında Chardonnay ve %40 oranında Pinot Noir gib özel üzümler bulunmaktadır. En iyi bağ bozumu manasında Vintage damgalı bir şampanya’dır. Bu şampanyayı içmek için en uygun zaman 1 süre beklemiş ve kıvama geldikten sonra içilmesi tavsiye edilmektedir.

Dünyadaki Bilinirliği

Firmanın satışı yaptığı bu özel şampanya çeşidi ismini şampanyanın babası ismiyle anılan kişi olan Dom Pierre Pérignon isminden almıştır. Dünyada en çok tanınan şampanya çeşidi olan içki dom perignon vintage sigarası ismi ile ülkemizde tercih edilen bir şampanya çeşidi olmuştur. Firma bu ürünün satışını yaparken dom perignon vintage 2019 fiyatı diğer kaliteli şampanya fiyatları gibi çok pahalı satmamaktadır.

İçinde Kullanılan Üzüm Kalitesi

İlk bağ bozumu kaliteli üzümler kendi yılının en iyi üzüm cinsidir. 4 hafta hasat sonrasındaki üzümlerden yapılmaktadır. İnsanın burnunda değişik kokular bırakmaktadır. Bu kokular kısaca şu şekildedir.

  • Limon çiçeği
  • Yasemin çiçeği
  • Egzotik meyve nüansları

Bu kokuların haricinde çiçeksi tonlara hafif şekilde kavrulmuş tonların kokusu eşlik etmektedir. Hafif bir şekilde mineral tadı vermektedir. Şampanya açıldığı zaman çiçeksi tonlar daha belli bir koku olarak ortaya çıkmaktadır.

Ülkemizde İçenlerin Memnuniyetleri

Bu özel şampanya çeşidi olan dom perignon vintage firma tarafından oldukça özel müşterilerin tercih ettiği bir şampanya çeşididir. Firmanın sattığı bu özel alkollü içkiyi üst düzey yöneticiler, sanat ve siyaset camiasındaki kişiler tarafından tercih edilmektedir.

İthal bir şampanya olması sebebiyle ülkemizde çok fazla bulunmamaktadır. Firma satışını yaptığı bu özel şampanyanın memnuniyet açısından müşterilerinin görüşlerini sormaktadır. Firma için müşterilerinin fikirleri son derece önemlidir. Her kesim kişiler tarafından içilmeyen bu özel şampanya özel akşam yemeklerinin yanında tercih edilmektedir.

Fiyatları Hakkında Bilgi

Firma bu özel şampanyayı yurt dışından az sayıda seçkin müşterileri için getirmektedir. Bu seçkin müşterilerin devamlı içtiği bu değerli üzüm çeşitlerinden yapılmış şampanya fiyat olarak biraz farklı bir fiyattadır.

Firma ne kadar farklı bir fiyat kategorisinde olsa bile bu ürünü devamlı içen ve kendilerinden alan müşterileri için kolaylıklar sağlamaktadır. 75 cl ve 150 cl şişelerde firma tarafından satılan bu ürün özel tüketim vergisi kapsamındadır.

Nerelerde Bulabilirim?

Bu değerli ürünü elit otellerin bar bölümlerinde, lüks tatil köylerinin barlarında ve firmanın satışını yaptığı internet üzerindeki sitede bulabilirsiniz. Firmanın stoklarında az sayıda buluna bu değerli şampanyayı tatmak için firmanın sitesini takip edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir