J&B Viski Güncel Fiyatı 2019

İçindekiler

J&B Viski Fiyatı

Güncel viski fiyatlarını ve J&B viski fiyatı son yapılan zam güncellemesinin ardında yüksek titizlikle hazırlayıp siz takipçilerimize sunuyoruz. Aklınızda bulunan 35’lik J&B ne kadar oldu, 50’lik J&B ne kadar oldu, 70’lik J&B ne kadar oldu gibi soruların cevaplarını hazırlayıp aşağıda sunduğumuz güncel fiyat listesinde bulabilirsiniz.

J&B Viski

J&B viski kırk iki farklı viskinin harmanlanmasıyla elde edilmiş İskoç üretimi harika bir viskidir. J&B viski içerisinde oldukça yoğun ve farklı aromalar bulunmaktadır. Scotch Malt viski ailesine mensup olan bu leziz viskinin aroması soğuk şartlarda bile ortaya çıkabilecek kadar kuvvetlidir. Ilık içmek yerine soğuk içerek zayıf aromaları kaçırsanız da bu güzel viskinin güçlü aromalarını hissedebileceksiniz. Yeşil renkli yakışıklı şişesiyle gönlümüzde taht kuran, viski denildiği zaman akla ilk gelenlerden biri olan bu leziz viskiye de diğer alkollerle birlikte maalesef ki zam geldi.

J&B ne kadar?

3 Ocak 2019 enflasyon zamlarıyla birlikte özel tüketim vergisi yani ÖTV’de meydana gelen artışla birlikte J&B viski fiyatlarında ortalama yüzde üç ile dört arasında artış meydana geldi. Özel tüketim vergisi üzerinden alınan yüzde on sekiz oranında katma değer vergisi yani KDV de alkol fiyatlarının artmasında en büyük etkenlerden birisi. Biz de sizin için başta J&B olmak üzere tüm alkollü içeceklerin güncel satış fiyatlarını liste haline getirerek sizler için hazırladık.

J&B Viski Güncel Fiyat Listesi 2019

Aşağıda sizin için hazırladığımız listeden J&B viski güncel satış fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki bulunduğunuz bölgeye ve alışveriş yaptığınız yere göre J&B viski güncel fiyatında ufak değişiklikler olabilmektedir.

 J&B Urban Honey 70’lik Viski Fiyatları
75,00 TL
 J&B 35’lik Viski Fiyatları 75,00 TL
 J&B 50’lik Viski Fiyatları 100,00 TL
 J&B 70’lik Viski Fiyatları 140,00 TL
 J&B 100’lük Viski Fiyatları 189,00 TL
 J&B 150’lik Viski Fiyatları 270,00 TL

 

J&B Migros Fiyatı

Yukarıda paylaştığımız liste aynı zamanda J&B Migros fiyatı ve Carrefoursa J&B fiyatıdır. Viskiyi satın alacağınız il, ilçe ve markete göre güncel satış fiyatlarında farklılıklar olabilmektedir. J&B viski hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Tüketenler tarafından çok beğenilen bir diğer viski Jack Daniel’s güncel fiyatını buraya tıklayarak öğrenebilirsin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir