Burun Estetiği Güncel Fiyatı

İçindekiler

Burun Estetiği Fiyatı 2019

Burun estetiği ameliyatında birçok farklı teknik kullanılmaktadır. Örneğin burun estetiği operasyonları açık ve kapalı olmak üzere iki farklı şekilde yapılmaktadır. Operasyonun başarılı bir şekilde bitirilmesi için operasyonu yapan hekimin ameliyat tekniklerine iyi bilen tecrübeli birisi olması mühimdir. Tüm bu sayılan hususların yanında burun ameliyatının yapıldığı klinik, hastanın sigortaya sahip olması, olmaması ve ameliyatı yapacak hekime göre burun estetiği 2019 fiyatı değişebilecektir.

Burun Ameliyatı

Günümüzde giderek artan bir şekilde insanlar burun ameliyatı yaptırmakta. Burun ameliyatının aslında iki temel sebebi bulunmakta: estetik ve sağlık sorunları. İnsanları bazen bu iki sebebe de birlikte sahip olabiliyorlar. Gelişen tıp teknolojisiyle birlikte artık hızlı bir ameliyatla birlikte estetik kusurlar ve nefes alma zorluğu, burun eti gibi sağlık sorunları yok edilmekte. Temel sebebiniz ne olmuş olursa olsun burun ameliyatı için estetik cerrahi uzmanı ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatı ile yüzünüzde ve burnunuzda büyük değişiklikler meydana getirebilirsiniz. Örneğin burun estetiği yaptırarak burnunuzu büyütebilir, küçültebilir veya burnunuzda bulunan kemeri, burnunuzun uç kısmının şeklini değiştirebilirsiniz. Burun estetiği ameliyatı sayesinde nefes alıp verirken size sorun yaşatan polip, sinüzit veya burun etleri gibi sorunları da çözebilirsiniz. Burun ameliyatı için tavsiye edilen ameliyat yaşı en az on sekizdir. Burun estetiği yapılmadan önce burnundan rahatsız olan hastanın ameliyattan beklentileri ve burnundaki şikayetleri dinlenir. Daha sonra hastanın burnunun fotoğrafları çekilir ve burun sanal ortamda modellenir. Model üzerinde yapılan değişikliklerle burun estetiği ameliyatı sonrasında burnun olası görüntüsü hastaya gösterilir. Tütün ürünlerinin ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası dönem içerisinde bir süre kullanılmaması şiddetle tavsiye edilmektedir. Ayrıca burun ameliyatından önce ve sonra altı saat boyunca bir şey tüketilmemeli (Yenmemeli ve içilmemeli). Burun ameliyatı genel anestezi altında yapılan bir ameliyattır. Burun estetiği operasyonu sonrasındaki ilk iki günde şişlik ve ödem fazla olabilir (Özellikle bu iki günlük dönem şişliğin ve ödemin en fazla olacağı zaman dilimi olacaktır).

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği ameliyat fiyatları maalesef ki hukuki düzenlemeler gereği açıklanamamaktadır. Burun estetiği fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Burun ameliyatı fiyatlarını etkileyen temel faktörler burun estetiği operasyonu yapılırken kullanılacak cerrahi teknikler, araçlar ve burun estetiği ameliyatını yapacak doktordur. Ayrıca ameliyatın yapılacağı şehir ve hatta ilçeye göre dahi fiyatlarda önemli değişiklikler olabilmektedir. Örneğin İzmir ve Antalya’daki burun estetiği fiyatlarında kayda değer farklar mevcuttur.

Burun Estetiği Ameliyatı Güncel Fiyatları

Türkiye’de (Özellikle sağlık turizmi açısından ün yapmış şehirlerimizde) burun estetiği ameliyatı güncel fiyatları diğer Avrupa şehirlerine göre çok daha ucuzdur. Bunun başlıca sebeplerinden birisi Türkiye’de yapılan burun estetiği ameliyatlarının maliyetinin Avrupa’da yapılan burun estetiği operasyonlarına göre çok daha düşük olmasıdır. Türkiye sağlık turizmi açısından geliştiği için hasta ameliyatı yapacak doktoru ve ameliyatın yapılacağı hastaneyi dilediğince seçebilmektedir çünkü burun estetiği operasyonunu yapacak birçok alternatif tedavi merkezi bulunmaktadır. Burun estetiği ameliyatı olmayı düşünüyorsanız şehrinizde bulunan doktorlardan ve doktorların internet sitelerinden uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz. Unutmayın ki burun estetiği güncel fiyatları çok büyük değişiklik gösterebilmektedir. O yüzden birden fazla yerden fiyat teklifi alın.

İmplant Diş Fiyatları için buraya tıkla 🙂

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir