Eumovate Krem Ne Kadar? Eumovate Krem Fiyatı

Eumovate krem fiyatı ve güncel cilt kremi fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bu yazıda aradığınızı bulabileceksiniz. Eumovate sıklıkla cilt problemlerinin çözüm aşamasında kullanılan oldukça etkili bir kremdir. Vücudunuzda herhangi bir iz varsa, şişlik veya kızarıklık gibi problemlerden artık sıkıldıysanız doktor eşliğinde Eumovate kremi deneyerek bu problemlerin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Tabi öncelikle doktora gidip tüm testleri ve kontrolleri yaptırmakta fayda var. Aksi halde karşımıza çıkabilecek problemlerle uğraşmak bizim için daha fazla zaman alıcı bir etmen olacaktır.

Peki Eumovate cilt kremi nedir, ne işe yarar, kullanım talimatları nelerdir, ne tür yan etkilere sahiptir ve en önemlisi de fiyatı nedir? Tüm sorularınızın cevaplarını ve Eumovate hakkındaki geniş bilgileri yazımızda bulma şansına sahip olacaksınız. İlk olarak ilacın ne olduğundan bahsedelim.

İçindekiler

Eumovate Nedir?

Cildinizde oluşan iz, leke, kızarıklık, şişlik ve egzama gibi durumların tedavisinde kullanılan Eumovate, birçok doktor tarafından ilk önerilen ilaçlardan biri oluyor. Ayrıca Unna adı verilen kaşıntılı ve sancılı deri hastalığının tedavisinde de Eumovate kreme başvurulmaktadır. Kremin etkisi oldukça fazla olduğundan uygulama esnasında kullanımını aşırıya kaçırmamak gerekmektedir. Siz de yukarıda belirtilen hastalıklardan birine sahipseniz doktorunuza da danışmak suretiyle Eumovate cilt kremini kullanabilirsiniz. Bu krem çoğu derdinize deva olacak mucizevi bir kremdir.

Eumovate krem, her türlü iltihaplı ve kabarcıklı deri rahatsızlığı için kullanılabilir. Ancak eğer probleminiz mantara bağlı ise Eumovate’den uzak durmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Çoğu doktor tarafından da önerilmez. Bu yüzden lütfen ilacı kullanmadan önce doktorunuzla küçük de olsa bir görüşme sağlayın ki başınızı ağrıtacak hiçbir problemle karşılaşmamış olun.

Eumovate Ne İşe Yarar?

Özellikle kaşıntılı ve iltihaplı deri rahatsızlıklarında, egzamada ve Unna adı verilen hastalığın tedavisi için kullanılan Eumovate, hızlı etken maddesi sayesinde hastalıkları hızlıca tedavi eder ve kalıcı çözüm sunmakta oldukça başarılıdır. Tabi ki ilacın etkisi kişiden kişiye değişmektedir. Ancak doktorunuz size ne şekilde öneriyorsa o şekilde kullanım sağlayarak sorunlarınız üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Eumovate’nin güzel yanlarından ve nelerin tedavisinde kullanıldığından dilimiz döndüğünce bahsettik. Şimdi dilerseniz bu kremin kullanan kişide oluşturabileceği bazı yan etkilerden bahsedelim ki doktora danışmadan kullandığınızda ne gibi problemlerle karşılaşabileceğinizi daha yakından görelim. Peki bu ilacın yan etkileri neler? Dilerseniz şimdi yan etkilerden bahsedelim.

Eumovate Cilt Kreminin Yan Etkileri Nelerdir?

Mucizevi bir etki ile çoğu kaşıntılı, sancılı ve iltihaplı deri hastalığına iyi gelen, iyileştiren Eumovate ilacının bazı yan etkileri bulunmaktadır. Bu yan etkiler çok nadir ortaya çıkmaktadır. Ancak sırf bu yüzden kullanıma dikkat etmemezlik yapmamanız gerekiyor. Çünkü düşük de olsa bu etkilerin sizde çıkmayacağının hiçbir garantisi yok. Eumovatenin yan etkilerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Deri Yüzeyinde Kızarıklık
  • Deri Yüzeyinde Kaşıntı
  • Deri Yüzeyinde Kuruluk
  • Deri Yüzeyinde Tahriş
  • Kurdeşen
  • Vücut Ağrısı

gibi durumlar ortaya çıkabilir. Eğer herhangi bir yan etki sizde oluşursa mutlaka hızlıca bir sağlık kuruluşunun yolunu tutun. Ayrıca doktorunuzu da yan etki konusunda bilgilendirin.

Eumovate Nasıl Uygulanır?

Öncelikle Eumovate kremini kullanım talimatında belirtildiği gibi uygulanacak noktayı temizledikten sonra oval biçimde masaj yaparak sürün. Daha sonra uyguladığınız noktayı 2 saat kadar hiçbir yer ile temas ettirmemeye dikkat edin. Ayrıca lütfen 2 saat geçmeden kremi uyguladığınız bölgeyi hiçbir şekilde yıkamayın. Aksi halde kremin etkisini istemeden de olsa azaltabilirsiniz. Yine de siz en doğru kullanım için ya eczacınıza ya da doktorunuza danışın.

Eumovate Hakkında Bazı Bilgiler

  • Eğer siz de Eumovate kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bilgiler sizin için oldukça faydalı olacaktır:
  • Eumovate krem, yalnızca reçete ile satılmaktadır. Eğer reçetesiz satan biri ile karşılaşırsanız asla ilacı almayın ve şikayette bulunun.
  • İlacın ücreti devlet tarafından karşılanmaktadır.
  • Bu krem oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı noktalarda saklanmalıdır.

Eumovate Fiyatı

Eumovate, iltihaplı ve kaşıntılı deri hastalıklarının devası olan, çoğu doktor tarafından önerilen kaliteli bir kremdir. Bu krem ülkemizde 50 gram olacak şekilde paketlenip tüp halinde satılmaktadır. Bu kremin 50 gram versiyonu için eczanede ve internette ödeyeceğiniz ücret 18.59 TL olarak belirlenmiştir. Kremi yalnızca doktor reçetesi ile satın alabilirsiniz. Reçetesiz satış yapan yerleri mutlaka şikayet edin ve alışveriş yapmayın. Kremin ücreti devlet tarafından karşılanmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir