Bomonti Bira Güncel Fiyatı

güncel fiyatlarını siz değerli takipçilerimiz için liste halinde hazırladık. Sizin için büyük emek vererek hazırladığımız güncel fiyat listesinden Bomonti şişe bira fiyatı, Bomonti kutu bira fiyatı, bomonti filtresiz bira fiyatı öğrenebilirsiniz. da son fiyat artışı 3 Temmuz 2019 tarihinde olmuştur. İnternet sitemizi takip ederek başta fiyatları , Efes Pilsen bira fiyatları olmak üzere tüm güncel alkol fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İsterseniz hemen aşağıdaki listeden güncel bira fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Türkiye’de ilk modern bira fabrikası 1890 yılında Feriköy’de Bomonti kardeşler tarafından kurulmuştur. adını da kardeşlerin soyadlarından almaktadır. Bomonti kardeşlerin kurduğu bu bira fabrikası 1938 yılında Tekel yönetimine devredilmiştir. Fabrika Osmanlı İmparatorluğu döneminden itibaren 1991 yılında faaliyetini durdurmasına kadar modern tekniklerle bira imalatı yapmıştır. Daha sonra Tekel birası Efes Pilsen tarafından alınmıştır fakat Tekel markası Tekel isminin Efes Pilsen tarafından kullanılmasına izin vermemiştir. Efes Pilsen de yeni birasının adını nın ilk üretildiği yer olan fabrikasının adını vermiştir. Hafif içimi ve düşük alkol oranıyla ülkemizde tüketim oranı yüksektir. şu an aktif olarak Efes Pilse fabrikalarında üretilip satışa sunulmaktadır.

 

Ne Kadar?

Aşağıdaki Bomonti bira güncel fiyat listesini incelemeden önce belirtmek isteriz ki birayı alacağınız il,ilçe ve market ve tekel bayilerine göre güncel fiyatlarda bazı ufak değişiklikler olabilmektedir. Güncel listemizde Bomonti biranın tavsiye edilen satış fiyatları bulunmaktadır. Migros, Carrefoursa gibi zincir market satış fiyatları da bizim güncel listemizle paralellik göstermektedir.

Bomonti Bira Güncel Fiyat Listesi 2019

 Bomonti Şişe (Depozitolu) 50 CL Bira Fiyatları9,00
 Bomonti Kutu 50 CL Bira Fiyatları9,25
 Bomonti Filtresiz 50 CL Bira Fiyatları10,00
 Bomonti Red Ale 50 CL Bira Fiyatları10,50
 Bomonti Black Şişe 50 CL Bira Fiyatları10,50

Bomonti kutu, şişe, red ve black fiyatlarına yukarıdaki listeden ulaşabilirsiniz. UNUTULMAMALIDIR Kİ ALKOL DOSTUNUZ DEĞİLDİR.

Alkol fiyatlarına gelen son zamlar hakkındaki fikirlerinizi merak ediyoruz. Lütfen bizimle paylaşın 🙂

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.