Parliament Sigara Fiyatı Güncel Parliament Fiyatları

İçindekiler

Parliament Sigara Fiyatı

15 Ağustos 2019 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararı ile sigaradan ve dolayısı ile Parliament sigara fiyatından alınan asgari maktu vergi miktarı 0.2895 Türk Lirası’ndan 0.3899 Türk Lirası’na yükseltildi. Böylece bir paket Parliament sigaradan alınan asgari maktu vergi miktarı 7.80 Türk Lirası’na çıkmış oldu. Aşağıdaki listede Parliament sigara fiyatı ve diğer Parliament sigara çeşitlerinin fiyatlarını bulabilirsiniz.

Parliament Sigara

Parliament sigara markası Dünya’da en çok içilen sigara markalarının başında gelmektedir. Parliament sigara şu an aktif olarak Philip Morris International adlı uluslararası şirket tarafından pazarlanmaktadır ve Parliament markası bu şirkete aittir. Parliament sigaranın pazar oranının en yüksek olduğu ülkerlerin başında Türkiye gelmektedir. Parliament’in piyasa payının yüksek olduğu diğer başlıca ülkeleri şöyle sayabiliriz: Suudi Arabistan, Japonya, Arjantin, İsrail, Kazakistan, Rusya, Karadağ, Ukrayna ve Amerika Birleşik Devletleri’dir. Philip Morris International dolayısıyla Parliament sigaranın Türkiye dağıtımını Sabancı Holding gerçekleştirmektedir. Sizin için Parliament sigaranın içinde bulunan karbonmonoksit, zifir ve nikotin gibi maddelerin miktarlarını tablo haline getirdik. Lütfen sigara içmeden önce sigara tüketiminin hem sağlığınıza hem de cebinize zararı olduğu unutmayın.

Ürün Zifir Nikotin Karbonmonoksit
Parliament Night Blue (Uzun) 10 miligram 0.7 miligram 10 miligram
Parliament Night Blue (Kısa) 10 miligram 0.7 miligram 10 miligram
Parliament Slim 7 miligram 0.6 miligram 6 miligram
Parliament One 1 miligram 0.1 miligram 1 miligram
Parliament Aqua 8 miligram 0.7 miligram 9 miligram
Parliament Aqua Blue 8 miligram 0.7 miligram 9 miligram
Parliament Reserve 10 miligram 1 miligram 10 miligram

İnternet sitemizde verdiğimiz tüm bilgiler bilgilendirme amacıyla verilmektedir. Doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı guncelfiyatine.com sorumlu değildir.

İnternet Sitemizde alkol ve tütün ürünlerinin sadece fiyatı yer almaktadır. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. 4733 sayılı kanun gereği; İnternetten tütün mamulleri veya alkollü içkilerin tüketicilere satışı yasaktır.

Parliament Sigara Güncel Fiyat Listesi

 Parliament Night Blue Kısa Güncel Fiyatı  18,50 Türk Lirası
 Parliament One Güncel Fiyatı  18,50 Türk Lirası
 Parliament Aqua Güncel Fiyatı  18,50 Türk Lirası
 Parliament Aqua Blue – Kısa Güncel Fiyatı  18,50 Türk Lirası
 Parliament Gray Güncel Fiyatı  18,50 Türk Lirası

Güncel Sigara Fiyatları

Ülkemizde sigara fiyatlarına ve alkol fiyatlarına altı ayda bir düzenli olarak zam gelmektedir. İnternet sitemizde güncel sigara fiyatlarını ve diğer güncel fiyatları takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak diğer sigara markalarının güncel fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki alkol ve sigara dostunuz değildir!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir