İmperial Classic Güncel Sigara Fiyatı

Günümüzde birçok ülkede ve birçok bölgede tüketilen ve bağımlılık yapan ürünlerden birisi sigara olmaktadır. Sigara içerisinde nikotin gibi birçok farklı bileşenin bulunduğu ve birkaç içim işleminin ardından bu nikotin sayesinde bağımlılık yapan bir tütün mamülü olmaktadır. Nitekim sigara ve tütün mamülleri yaklaşık 400 yıllık bir süreç boyunca hayatımızda bulunan ve dünya çapında üretim yapılan bir sektör olmaktadır. Bugün yapılan analizler neticesinde tütün mamülleri alanında yılda 57 milyar dolarlık bir dev para bulunmaktadır. Tarihsel süreçte de bu sigaranın ana maddesi olan tütün için oldukça fazla mücadeleler yapılmış ve nitekim bu uğurda savaşlar verilmiştir. Bu savaşlar tütün savaşları olarak bilinir. Nitekim ilk dönemlerden bu yana bu alanda önemli bir paranın bulunduğu sömürgeci devletler tarafından farkedilmiştir ve neticede bu ürüne ve ilgili pazara sahip olmak adına deniz aşırı seferler yapılmıştır. Sonuçta o günlerden bugünlere kadar bu alan ve sektör daima popüler olmuştur ve büyük bir pazarı barındırmıştır. Bugün tütün ve tütün mamüllerini tüketen yaklaşık 3 milyar insan bulunur. Bu ürünün bağımlılık yapması sonucunda da bu 3 milyarlık potansiyel müşteri daima varlığını korumaktadır. Nitekim bu durum da bu pazarın oldukça popüler olmasına ve birçok yeni şirketin bu alanda yer almasına neden olmuştur. Buna göre hemen her sene birçok sigara şirketi kurulur. Sonuçta bu alanda birçok şirket vardır ve bunlardan bir tanesi de İmperial Classic markası olmaktadır. İmperial Classic markası ülkemizde de hizmet veren bir şirket olmaktadır. Ülkemizde birçok kişi tarafından tercih edilen ve tüketilen bir marka olmaktadır. Nitekim her sene hem şirketin hem de devletin getirdiği zamlar ile fiyatı değişir. Buna göre bu sene de imperial classic güncel sigara fiyatı yeni şekliyle piyasada yer almaktadır.

İçindekiler

İmperial Classic Hakkında

İmperial classic bir sigaranın özel markasıdır. Nitekim imperial classic sigarası Imperial Tobacco kapsamında üretilir. İmperial Tobacco bir tütün mamulleri şirketi olmaktadır. Nitekim birçok ülkede merkez ofisi bulunur. Neticede bir İngiliz firması olan İmperial Tobacco’nun hem İngiltere de hem de ülkemizde merkez ofisi bulunur. Buna göre ülkemizdeki merkez ofisi Manisa ilinde bulunmaktadır. Birçok tütün ürününü bünyesinde barındırır.

İmperial Tobacco Ürün Çeşitleri

Bir tütün mamülü şirketi olan İmperial Tobacco da bir çok ürün vardır. Bunlar;

  • ince kıyım
  • çiğneme
  • puro
  • sigara
  • sigara kağıtları
  • sarma kağıtları
  • filtre tüpleri

gibi tütün ürünleri olmaktadır.

İmperial Tobacco İletişim

İmperial Tobacco şirketinim Türkiye merkezine iletişim imkanı bulunur. Buna göre merkezi Manisa da olan bu şirketin iletişim numarası 0236 226 35 00 olmaktadır.

İmperial Tobacco Ne Zaman Kuruldu?

İmperial Tobacco İngiltere merkezli bir şirket olmaktadır. Nitekim birçok Avrupa ve Asya ülkesinde merkezi ofisleri de bulunur. Neticede ülkemizde Manisa da bulunan merkezi ise 2011 yılında kurulmuştur. Burada hem ofisi hem de fabrikası vardır.

İmperial Classic Fiyat

Ülkemizde sigara tüketimi yasaldır. Neticede vergiye de tabidir. Buna göre ülkemizde satışı bulunan imperial classic sigarasının güncel fiyatı 13 TL olmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir