Hurda Bakır Fiyatı ve Güncel Fiyat Listesi 2020

Aşağıdaki siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız güncel hurda bakır fiyatı listesinde belirtilen fiyatlar tamamen sizi bilgilendirmek amaçlı olup güncel fiyatların kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Hurda bakır fiyatları hakkında kesin fiyatlar için piyasada faaliyet gösteren firmalardan güncel fiyat bilgilerini öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

İçindekiler

Güncel Hurda Bakır Fiyat Listesi

HURDA BAKIR’IN ÇEŞİDİHURDA BAKIR KİLOGRAM FİYATI (TL)HURDA BAKIR TON FİYATI (TL)
SOYMA BAKIR Hurda Güncel Fiyatı31 Türk Lirası31.000 Türk Lirası
KIRKAMBAR YANIK BAKIR Hurda Fiyatları27 Türk Lirası 27.000 Türk Lirası
LAMA İMALAT ARTIĞI Hurda Güncel Fiyatları31 Türk Lirası 31.000 Türk Lirası
ANTİGRON KIRMA (GRANÜR) Hurda Fiyat31 Türk Lirası 31.000 Türk Lirası
TTR KIRMA (GRANÜR) Hurda Güncel31 Türk Lirası 31.000 Türk Lirası
BAKIR TALAŞI Hurda Güncel Fiyat25 Türk Lirası 25.000 Türk Lirası
HURDA KLİMA BORUSU27 Türk Lirası 27.000 Türk Lirası
HURDA BAKIR TEL Fiyatı31 Türk Lirası 31.000 Türk Lirası
HURDA DİŞLİ, KIZIL PARÇA Fiyatları25 Türk Lirası 25.000 Türk Lirası
KIZIL TALAŞI RG5 Hurda Güncel Fiyatı23 Türk Lirası 23.000 Türk Lirası

Yukarıda bulunan bakır hurda fiyatı hakkındaki liste piyasadaki güncel hurda bakır fiyatlarının incelenmesi sonucu elde edilmiştir.

Hurda Bakır Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hurda bakırın fiyatı günlük olarak değişiklik göstermektedir. Londra Metal Borsası yanı kısaca LME’deki duruma göre Türkiye’deki hurda bakırın değeri de değişmektedir. İnternet sitemizde güncel fiyatlarını paylaştığımız diğer hurda madenlerin de Londra Metal Borsası’nın (LME) durumuna göre güncel satış fiyatları değişmektedir. Bu sebeple bakırın kilosu ne kadar, hurda bakır kg fiyatı, hurda kaç tl gibi sorulara verilecek cevap da her gün değişiklik göstermektedir.

Soyma Bakır Hurda Güncel Fiyatı

Soyma bakır hurdanın fiyatını belirleyen iki ana etken vardır. İlk ana etken sizin elinizde bulunan soyma bakır miktarıdır. İkinci ana etken ise soyma bakırın parlak renginin iyi olup olmadığıdır. Eğer satacağınız soyma bakır kararmış veya yakılmış durumda ise ya da üzerinde yüksek miktarda plastik parçası var ise bu bakır artık kırkambar bakır hurda fiyatında olacaktır. Soyma bakır hurdanın güncel satış fiyatı 1 kilogram 31 Türk Lirası ve Soyma bakırın 1 tonu ise 31.000 Türk Lirasıdır. Guncelfiyatine.com olarak size bakırı yüklü miktarda satmanızı tavsiye ediyoruz. Yüklü miktarda bakır satmanız halinde daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Hurda Bakır Klima Borusu Fiyatları

Klimalarda bulunan artık çalışmayan, eski ve yıpranan bakır klima boruları da hurda bakır olarak satılabilmektedir. Artık çalışmayan klimanızdan hurda bakır klima borularını sökerek çok iyi fiyatlara satabilirsiniz. Hurda bakır klima borusunun güncel kilogram fiyatı 27 Türk lirası, 1 tonu ise 27.000 Türk Lirasıdır.

Hurda Lama Bakır Fiyatı

Lama bakır, ağırlıklı olarak sanayi ve imalat sektörlerinde kullanılmakta olan dikdörtgen şeklindeki bakır levhalardır. Lama bakır levhalar çoğunlukla yüksek akım, düşük voltaj dağıtımı ve kontrol ekipmanlarında, düşük ve orta voltaj anahtarlarında, topraklamalarda, elektriklenmelerde, elektrik panolarında, trafolarda telefon santrallerinde ve yüksek voltaj kullanımının olduğu sanayi binalarında kullanılmaktadır. İmalat sonucu ve kullanım ömrünün tamamlanması sonucu ortaya çıkan hurda lama bakır levhalar da satılabilmektedir. Lama imalat artığı güncel satış fiyatı kilogramı 31 Türk Lirası ve 1 tonu ise 31.000 Türk Lirasıdır.

Hurda Bakır Kablo Güncel Fiyatı

Aşağıdaki listede yer alan fiyatların kesin olmayacağını lütfen göz önünde bulundurun. Oluşabilecek sorunlarda sorumluluk kabul etmiyoruz.

HURDA KABLO % 30 BAKIR Güncel Kilogram Fiyatı9,00 Türk Lirası
HURDA KABLO % 40 KABLO Güncel KG Fiyatı 12,00 Türk Lirası
HURDA KABLO % 50 KABLO Fiyatları14.50 Türk Lirası

Ankara, İzmir ve İstanbul Güncel Hurda Bakır Fiyat Listesi 2020

Aşağıda bulunan listede Ankara, İzmir ve İstanbul hurda bakır fiyatı hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Listemizdeki bakır kg fiyatları en son fiyatlardır. Fiyatlardaki değişikliklerde sorumluluk kabul etmiyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir Hurda Bakır Kilo FiyatlarıKG Fiyat Listesi
Lama Bakır Kilo Fiyatı31,00 Türk Lirası
Kırkambar Güncel Kilo Fiyatı 28,00 Türk Lirası
Kızıl Talaşı Kilo Fiyatları25,00 Türk Lirası
Soyma Bakır Kilo Fiyatı 31,00  Türk Lirası
Kırma Antkron Güncel Kilo Fiyatı 25,50 Türk Lirası
Kırma TTR Kilo Fiyat32,50 Türk Lirası
YANIK BAKIR Kilo Fiyatı 27,00 Türk Lirası

Bakır fiyatları hakkındaki makalemizi okuduğunuz için teşekkürler. Konu hakkındaki yorumlarınızı aşağıda paylaşabilirsiniz. Diğer hurda fiyatlarını da sitemizde bulabilirsiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir