Esse Sigarası Güncel Fiyatları

Esse sigarası güncel fiyatları 2019 yılı için 10,00 TL olarak belirlendi. Diğer sigaralarda olduğu gibi Esse sigara fiyatları da 4 Ağustos 2019 tarihi itibariyle güncellenerek 10,00 TL’ye yükseltildi. Esse sigara farklı boyutlarda üretim yapan bir markadır. Esse kaliteli tütün kullanımı ile birçok tiryakinin beğenerek içtiği bir markadır. Ülkemizde bir dönem kaçak olarak bulunan esse TAPDK (Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurulu) tarafından tekel satış noktalarında bulundurma izni verilmiştir. Esse sigarası HD Sigara Grubu arasında yer almaktadır. Esse sigara ince sarımı ve renkli paket seçenekleriyle birçok kişi tarafından beğenilen bir tasarıma sahip sigara markasıdır. Esse sigara fiyatlarının 2020 için henüz belirlenen bir fiyat çalışması yoktur. Fakat farklı kaynaklarda bununla ilgili birtakım fiyat söylentileri ve görselleri bulunmaktadır.

İçindekiler

Esse Sigara Çeşitleri

Esse sigara üretiminde genel olarak Slim tarzda üretim yapmaktadır. Ülkemizde sigara kullanan bayanların birçoğu Slim tarzda sigara kullandığı için Esse sigara çeşitlerini tercih etmektedir. Esse’nin üretmiş olduğu sigara çeşitleri şöyledir;

  • Esse Slim Silah Paket
  • Esse Slim Mavi Pakit
  • Esse Slim Gold Sarı Paket
  • Esse Slim Mentollü
  • Esse Slim Deep Blue şeklindedir.

Esse tarafından üretilen bu sigaraların her biri farlı değer ve özelliklere sahiptir. Esse sigara çeşitlerinin fiyatları ise aynıdır. Esse kullanıcıları sertlik durumuna göre istedikleri sigarayı seçmektedir.

Esse Slim Siyah Paket

Esse Slim siyah paket markanın en sert sigarası olarak bilinmektedir. Esse Black Slim sigarasının değerleri Zifir; 6 mg, Nikotin; 0,6 mg ve Karbon monoksit; 5 mg şeklindedir. Değerlerinin yüksek olması sert içimli sigara severler için uygundur.

Esse Slim Mavi Paket

Esse Slim Blue olarak bilinmektedir. Esse slim blue daha hafif değerler içerdiğinden yumuşak içimli sigara isteyenler için uygundur. Esse Slim Blue değerleri ise Zifir; 4,5 mg, Nikotin; 0,45 mg ve Karbon Monoksit oranı da 4 mg şeklindedir. Esse’nin en hafif değerlere sahip sigarası Esse Slim Blue’dur.

Esse Slim Gold Sarı Paket

Esse Slim Gold değer olarak Esse Slim Blue’dan bir miktar daha sert olarak geçmektedir. Esse Slim Gold sigarasının değerleri Zifir; 6 mg, Nikotin; 0,6 mg, Karbon Monoksit değeri de 5 mg şeklindedir.

Esse Slim Mentollü

Esse’nin mentollü (naneli) sigarasıdır. Mentollü Esse en fazla bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Esse Mentollü sigaranın değerleri Zifir; 6 mg, Nikotin; 0,6 mg ve Karbon Monoksit değeri de 5 mg olarak ölçümlenmiştir.

Esse Slim Deep Blue

Filtre türü olarak recessed türündedir. Bu filtre türü parliement filtre olarak da bilinmektedir. Esse Slim Deep Blue içerdiği değerler şöyledir; Zifir; 5 mg, Nikotin; 0,45 mg ve Karbon Monoksit değeri ise 4 mg şeklinde ölçülmüştür.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir