Carlsberg Bira Fiyatları Carlsberg Güncel Fiyatı

İçindekiler

Carlsberg Bira Fiyatı

3 Ocak 2019 tarihinde alkollü içeceklere gelen ÖTV yani uzun adıyla Özel Tüketim Vergisi’nden dolayı Carlsberg bira güncel fiyatında artık meydana geldi. Alkollü içeceklere böyle bir zam geleceği bekleniyordu. Yeni gelen bu zam ile birlikte 1 şişe Carlsberg biradan alınan vergi oranı yüzde 61 oranında artmış oldu. Hal böyle olunca da Carlsberg bira fiyatı da yeni zam ile artmış oldu. Aşağıda yer alan tabloda detaylı olacak Carlsberg bira fiyatına gelen zammı inceleyebilirsiniz.

Carlsberg

Carlsberg bira Danimarka ülkesinde üretilen bir biradır. Biranın yeşil şişesinin üstünde bulunan etikette taç sembolü ise Danimarka kraliyet ailesini temsil etmektedir Bu simge aynı zamanda ülkenin her yerine Kraliyet ailesine hizmet veren markalarda yer almaktadır. Ayrıca taç sembolü saygınlığı simgeleyen bir semboldür. Danimarka’da bu simgeye sahip olan bir işletme olmak için kraliyet ailesine ortalama 15 yıl boyunca tedarik hizmetinde bulunmak gerekiyor. Carlsberg bira 2001 yılında Türk Tuborg Anonim Şirketi hisselerinin yüzde doksan beşini alarak şirketin sahibi durumunda olmuştur. Carlsberg Group, yeşil şişede sundukları biralarını 1847’de üretmeye başlamışlardır. Yani 2019 yılında içtiğiniz bir Carlsberg birası toplam 172 yıllık bir biradır. Ayrıca ilk pastörize bira üretimi de Carlsberg Group’un imzası altında olmuştur. Yani Carlsberg bu konuda dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir.

Carlsberg bira birçok bira sever tarafından tercih edilen bir biradır. Diğer biralara nazaran hem rahat içimi hem de kaliteli olmasından dolayı içeni kesinlikle rahatsız etmemektedir. Bu sayede ne kadar içerseniz için midenizi asla rahatsız etmeyecektir ve şişirmeyecektir.

Carlsberg Bira Ne Kadar?

Carlsberg bira fiyatları yeni özel tüketim vergisi zammından etkilendiği için aşağıdaki gibi bir Carlsberg bira güncel fiyat listesi oluşmuştur. Bu tabloda yer alan fiyatlar Carlsberg biranın satışını yapan markete ve satışın yapıldığı bölgeye göre farklılık gösterebilmektedir. Fakat zamdan sonraki yasal fiyatlar tabloda yer aldığı gibidir.

Carlsberg Bira Güncel Fiyat Listesi 2019

50 lik Carlsberg Depozitolu Şişe Güncel Fiyatı 11,50 Türk Lirası
33 lük Carlsberg Depozitosuz Şişe Fiyatı 10,50 Türk Lirası
50 lik Carlsberg Kutu Güncel Satış Fiyatı 12,00 Türk Lirası
33 lük Carlsberg Kutu Satış Fiyatı 9,75 Türk Lirası


Güncel Bira Fiyatları

BURAYA TIKLAYARAK Efes Pilsen güncel fiyatı, Tuborg bira güncel fiyatı, Chivas Regal viski gibi tüm alkollü içeceklerin güncel fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

İnternet Sitemizde alkol ve tütün ürünlerinin sadece fiyatı yer almaktadır. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. 4733 sayılı kanun gereği; İnternetten tütün mamulleri veya alkollü içkilerin tüketicilere satışı yasaktır.

Unutmayın ki alkol ve sigara dostunuz değildir!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir