Baltika Birası Güncel Fiyatı

Baltika, lezzetli ve içimi hafif bir Rus birasıdır. İçeriğindeki yüksek alkol ve düşük sıvı karışımı ile kısa sürede etkisini görebilirsiniz. Baltika birası güncel fiyatı uygun olması ile birlikte; her bira özelliğine göre farklı aroma tatlarına sahip. Bira sevenler için içimi rahat fakat etkisi büyük olan bu etkili biranın sağlığa herhangi bir zararı yoktur.

İçindekiler

Tadı Damağınızda Kalacak Lezzet!

Baltika, farklı numaralara ayrılmış alkol ve aroma özelliğine sahiptir. Her numaranın kendine özgü olan alkol oranı, aroması ve sıvı oranı vardır. Sert içim sevenler için yüksek numaraları tercih etmeleri tavsiye edilir. Damakta bırakan o soğuk ve eşsiz alkol tadı ile her içiminde kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Kimyasal bileşenlere yer verilmeden doğal bitki özlerinin karışımından yapılan biranın kendine has bir tadı vardır.

Baltika Bira Çeşitleri Nelerdir?

Bira içmeyi seviyorsanız ve damak zevkinize göre aromalı bir bira arıyorsanız Baltika’yı deneyebilirsiniz. İçim zevkinize göre farklı alkol oranlarında numaralanmış Baltika biraları vardır. Bira aromalarına bakılacak olursa;

  • Sert
  • Acı
  • Yoğun karamel
  • Bitter aromalı
  • Baskın kahve

Baltika’nın yukarıdaki aromalara sahip olması içimleri keyifli hale getiriyor. Damakta bırakan aroma tadı ile bira içmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Alkol oranının yüksek olması ve içeriğindeki koruyucu sıvıların azaltılması ile doğrudan aroma tadını alabilirsiniz.

Dünyadaki En Yüksek Alkollü Bira Baltika!

Özellikle Rusya’da çok tüketilen bu bira ülkemize kadar gelmiştir. Ülkemizde de tüketimi olan bira için olumlu yorumlar yer alıyor. Az oranda alkol tüketerek rahatlamak istiyorsanız Baltika’yı deneyin! Birkaç kadeh ardından kendinizi dinlenmiş ve rahatlamış hissetmeniz mümkün. Nedeniyse yüksek oranda alkol içeriğine sahip olmasıdır. Biranın her numarasında ayrı ayrı alkol oranları vardır. En yüksek numaralı Baltika şişesinde en fazla alkol oranını yakalamak mümkün. Yumuşak ve sert içimlere göre ayrılmış sıralaması ile sizde bu lezzeti deneyebilirsiniz.

Yüksek Kalite Baltika Birası

Tat ve aroma olarak birçok seçeneğe sahip olan bu bira için yüksek kaliteli karışım özleri tercih edilmiştir. Yüksek alkollü olması ve bileşen sıvılarının az kullanılması nedeniyle dünyanın en kaliteli biraları arasında yer almıştır. Rusya’da üretimi yapılan bu bira hemen hemen Efes ile yarış halindedir. Bandrollü numaraları ve güvenli içimleri ile körlük, kısırlık gibi sağlık sorunlarına neden olmaz.

14.5 Oranın Yüksek Alkole Sahip Bira

Rusya’da Baltika birası sert içecekler arasında yer alıyor. Sıradan biralardan farklı olarak alkol oranı neredeyse bir viski kadar fazladır. Bira olmasının yanı sıra büyük şişelerde yer alıyor. Bardak usulü içilen biranın belli içim oranları vardır. Aksi halde büyük bir viski şişesini bitirmiş gibi kendinizi sersem hissedebilirsiniz. Aroması bol, alkolü yüksek, sıvı oranı azaltılmış ve kaliteli sert içimli biradır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir