Bazooka Votka Güncel Fiyatları Bazooka İçki Fiyat

Dilerseniz sayfanın sonuna inerek Bazooka votka güncel fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Eğlenmek, heyecan yaşamak ve stres atmak her insanın ihtiyaç duyduğu durumlar olmaktadır. Özellikle günümüzün bu yoğun ve tempolu dönemlerinde bu sayılanlara daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Dünyada evrensel olan bazı şeyler vardır. Bunlar tüm insanlığa mal olan ve her yerde aynı işlevi gören durumlardır. Bunlardan bir tanesi de alkol olmaktadır. Alkol dünyanın her yerinde tüketilen ve insanları çoğu zaman rahatlatan bir içecek olmaktadır. Her ne kadar sağlığa zararlı olsa da her şey gibi tadında içildiğinde gayet güzel anlara götürebilir. Nitekim eğlence için, heyecan için, duygusal anlar ve kutlamalar için gibi birçok durumlara alkol tanıklık eder.

Evrensel haliyle ve dünyada en çok tüketilen içecek olması ile alkolün birçok çeşidi vardır. Bunlar bira (Amsterdam bira her ne kadar Türkiye’de pek tüketilmese de dünyada en çok tüketilen biralardan birisi), şarap, tekila (en meşhuru Olmeca Tekila), şampanya, viski (en çok tüketilen viski çeşitlerinden birisi Johnnie Walker viski), votka ve daha fazlası olarak bilinir. Bugün dünya da hemen her ülkeye ve ülke içinde dahi her yöreye ait alkoller bulunur. Mesela Fransa denilince şarap akıllara gelir. Rakı denilince Türkiye gelir akıllara. Bunun yanında votka denilince de başta Rusya olmak üzere tüm Slav ülkeleri gelir. Tüm bu içkiler dünyanın her yerinde satışa sunulmuştur. En çok tüketilen alkollerden bir tanesi de votka olmaktadır. Birçok votka markası bulunurken en çok tercih edilenlerden bir tanesi bazooka votka olmaktadır. Bugün Bazooka votkanın birçok ülkede satışı ve üretimi bulunur.

İçindekiler

Votka Nedir?

Votka kısa olarak saf bir alkoldür. Neticede aktif kömürden süzülmüş ve içilebilecek düzeye kadar sulandırılmış bir saf alkoldür. En değişik özelliği ise kokusuz ve renksiz olmasıdır. İçerisinde şeker bulunan her üründen votka üretilebilir. Genelde buğday ve patatesten üretilir. Eskiden daha sert bir içki olan votka günümüzde daha yumuşaktır. Bunun nedeni ise hem suyun hem de üretildikten sonra votkanın filtrelenmesidir.

Votka Nasıl İçilir?

Votka en çok tüketilen alkollerden olarak belirli bir kriterler neticesinde tüketilmelidir. Buna göre votka;

 • Sıcak tüketilmemelidir.
 • Üzerine limon sıkılarak.
 • Meyve suları ile karıştırılarak.
 • Bardak soğuk olmalıdır.
 • Enerji içeceği ile içilmemelidir.
 • Kuruyemiş ve cips ile beraber.

Gibi durumlara dikkat edilerek tüketilmelidir.

Bazooka Vodka

Votka üretimi içerisinde şeker olan hemen her şeyden üretilebilen bir içecek olarak dikkat çeker. Nitekim birçok marka farklı ürünleri kullanırken Bazooka votkanın şekerpancarını kullanarak alkol üretmesi oldukça dikkat çeker. Neticede bu ürün ile votka üreten nadir markalardan olmaktadır.

Bu yönü ile de yumuşak bir içime sahiptir. Nitekim bünyesinde var olan kaliteyi de bu şekilde uygun fiyatlar ile sunar. Neticede Bazooka votka ülkemizde Bilecik de üretilen bir alkol olmaktadır. Yani yerli bir votkadır. Yeni yeni piyasaya giren Bazooka markası birçok Rus votkasıyla da rekabet edebilecek haldedir. Piyasaya 35, 70 ve 100’lük şişeler ile sunulur. Alkol oranı ise 37.5 olarak belirlenmiştir. 7 ile 10 derece arasındaki sıcaklıklarda saklanması gerekir. İçimi yumuşak olmasına rağmen yavaş yavaş tüketilmelidir. Neticede bazooka votka fiyatı da gayet uygun olmaktadır. Her sene bazooka votka fiyatları normal seyirde zamlanır.

Bazooka Votka Fiyatları

Bazooka votka bir yerli marka olmaktadır. Çok yakın zamanda üretim yaparak piyasaya giren bu marka Bilecik merkezli olmaktadır. Neticede ülkemizde satılan diğer markalardan daha uygun fiyatlarda satılır. Nitekim bazooka votka 2019 fiyatı da yine bu şekilde uygun bir şekilde sunulur. Ülkemizde bazooka votka güncel fiyatları sayesinde oldukça dikkat çekmiş ve bu sayede bilinirliği artmıştır. Neticede votka piyasada genelde pahalı bir içki olarak bilinir. Bu yönü ile de biraz el yakar. Ancak Bazooka votkanın piyasaya girmesi ile bu fiyat dengesi bir miktarda olsa sağlanmıştır. Neticede bazooka votka güncel votka fiyatı şu şekildedir:

 • Bazooka Votka Güncel Fiyat Listesi

  35 lik Bazooka Votka Fiyatı 61,00 Türk Lirası
  50 lik Bazooka Votka Fiyat 77,00 Türk Lirası
  70 lik Bazooka Vodka Fiyatları 102,50 Türk Lirası
  100 lük Bazooka Votka Güncel Fiyatı 147,50 Türk Lirası

Olarak belirlenmiştir. Nitekim piyasaya oranla çok uygun olmaktadır.

Votka Kokteyl

Votkanın en bilinen kokteyllerinden birisi votka collins olmaktadır. Bu kokteyl 1 çay bardağı votka, yarım limon suyu, 1 tatlı kaşığı şeker, 1 su bardağı maden suyu ve bolca tuz ile hazırlanabilir.

Yasal Uyarı

Unutulmamalıdır ki; hem sigara hem alkol kişinin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek yapıya sahiptir. Alkol tüketmek ve sigara içmek uzun ve kısa vadeli olmak üzere birçok sağlık problemine yol açmaktadır. Ayrıca sigara fiyatlarının ve alkol fiyatlarının yüksek olması nedeniyle maddi olarak zarar görmektesiniz. Bu yazıda herhangi bir satış unsuru bulunmamaktadır. Sadece güncel alkollü içecek market fiyatları ve sigara tekel bayi fiyatları yazılıp bilgi verilmesi amaçlanmaktadır.

Güncel sigara fiyatları için BURAYA tıklayabilirsiniz ?

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir