Beck’s Bira Fiyatları Beck’s Güncel Fiyatı

İçindekiler

Beck’s Bira Fiyatı

2019 yılına girdikten sonra alkollü içeceklere gelen zamlar ile birlikte Beck’s bira güncel fiyatı da zam alan biralar arasında yer aldı. Alkollü içeceklerden alınan özel tüketim vergisi yani herkesin bildiği ÖTV artış gösterince bir şişe biranın fiyatı toplam yüzde 61 oranın artmış oldu. Bu zam ile Beck’s fiyatı da artan vergilerden dolayı yükselmiş oldu. Beck’s bira fiyatını aşağıdaki Beck’s güncel fiyat listesinde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz

Beck’s

Beck’s bira Almanya’nın Bremen kentinde 1873 yılında ilk üretimine başlamıştır. 150 yıllık bir lezzete dayanan Beck’s içim yönünden kalitesini konuşturan bir biradır. Dünya çapında büyük bir pazar hacmine sahip olan Beck’s bira dünyada 120 ülkede satış yapmaktadır. Ülkemizde ise birçok kitle tarafından tercih edilen ve yeşil şişede sunulan bir biradır. Beck’s bira geçmişten günümüze kadar katettiği süreç boyunca kalitesini bozmamış ve tadını günümüze kadar koruyabilmiştir. Bu sayede kalitesinden ödün vermeyen bir biradır. 2022 yılında Efes Pilsen‘i de üreten Anadolu Efes firması tarafından lisanslı bir şekilde Türkiye’de üretilecek olan Beck’s marka biranın dağıtımını da Anadolu Efes grubu üstlenmişti. 2002 yılından beri Türkiye’deki pazar payını koruyan Beck’s kalite konusunda birçok birayı geride bırakmıştır.

Rahat içim konusunda kalitesini konuşturan Beck’s bira, Günlük olarak tüketildiğinde içeni ve içenin midesini asla rahatsız etmemektedir. Çünkü özel olarak harmanlandığı için büyük bir rahatlık ile Beck’s birayı içebilirsiniz.

Beck’s Fiyatı Ne Kadar?

2019 yılında alkollü içeceklere gelen son zamlarla birlikte Beck’s marka biranın da fiyatında artık meydana geldi. Beck’s bira hayranlarının aklındaki Beck’s biranın fiyatı ne kadar oldu sorusunun cevabını aşağıdaki tablodan öğrenebilir ve hangi şişeye ne kadar zam geldi öğrenebilirsiniz. Fakat şunu da unutmamak gerekiyor ki, bu fiyatlar satış yapılan bölgeye ve markete göre değişkenlik göstermektedir. Beck’s biranın zamdan sonraki güncel fiyatları aşağıdaki tablodaki gibidir.

Beck’s Bira Güncel Fiyat Listesi

50 lik Beck’s Kutu Güncel Fiyatı 12,00 Türk Lirası
50 lik Beck’s Depozitosuz Şişe Fiyatı 12,00 Türk Lirası
33 lük Beck’s Depozitosuz Şişe Güncel Satış Fiyatı 10,50 Türk Lirası

Güncel Bira Fiyatları

BURAYA TIKLAYARAK Efes Pilsen güncel fiyatı, Tuborg bira güncel fiyatı, Chivas Regal viski, Carlsberg bira gibi tüm alkollü içeceklerin güncel fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

İnternet Sitemizde alkol ve tütün ürünlerinin sadece fiyatı yer almaktadır. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. 4733 sayılı kanun gereği; İnternetten tütün mamulleri veya alkollü içkilerin tüketicilere satışı yasaktır.

Unutmayın ki alkol ve sigara dostunuz değildir!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir